Меню Меню

Алюмінієві фасадні системи: скління в Києві

Хочете купити алюмінієві конструкції в місті Києві? У компанії «Сервіс-ВМ» можна замовити алюмінієві фасадні системи будь-якої складності і форми, з гарантією і комплексним обслуговуванням.

Якщо ви не знаєте, що таке фасади з алюмінію і де вони застосовуються, дозвольте коротко пояснити. Алюмінієві фасади – це цілісна конструкція з профілів, призначена для покрівлі будівель, яка захищає їх поверхню від згубного впливу навколишнього середовища. Дана система прослужить досить велику кількість часу, а при правильному догляді і регулярному сервісному обслуговуванню, простоїть ще багато десятків років!

Зовнішній вигляд фасадного скління алюмінієм виглядає дуже сучасно і престижно. Але найголовніший плюс, це характеристики і властивості алюмінію:

  1. Високий ступінь звукопоглинання: на відміну від ПВХ матеріалу і дерева, алюмінієві системи добре поглинають низькочастотні хвилі, а не відображають їх;
  2. Краща звукоізоляція: дерево і пластмаса не в конкуренції з цим матеріалом;
  3. Тепло-ефективність: відмінно зберігають тепло, не пропускають протягів, не допускають нагромадження вологи і конденсату (перешкоджають вогкості);
  4. Міцність конструкції: потужна структура, що рівномірно розподіляє навантаження, не гнеться, стійка до перепадів температури;
  5. Функціональність: існують мільйони рішень під кожен індивідуальний випадок, включаючи можливість ламінування профілю певним кольором або фактурою під дерево;

І це тільки основний список переваг, так як у кожної марки профілю є свої індивідуальні відмінності і переваги в залежності від мети застосування.

Ціна вітражного скління алюмінієвими фасадами

Вартість простих алюмінієвих фасадів, стрічкового вторинного скління висотою до трьох метрів починається від 1200 грн/м.кв.

Ціна алюмінієвого фасадного скління для складних кольорових, тонованих, броньованих, внесених і куполовидних конструкцій, в окремих випадках може досягати до 7000 грн/м.кв.

Побудовані будівельні ліси, замовні маніпулятори, крани, парканні огородження – це все впливає на ціну.

Також, тенденція визначення цін залежить від бренду виробника і якості використовуваної сировини. Нижче подано визначення по аналоговій сировинній ціновій політиці, від самого дорогого до дешевого.

Алюміній Reynaers

Reynaers

Reynaers Aluminium (Рейнарс Алюмініум) – це «конкорд» з виробництва алюмінієвих фасадних систем, профілів, вікон і дверей, бельгійського походження. Про цю компанію можна сказати так: якщо у когось є недоліки або прогалини в алюмінієвій системі, то у даного бренду їх немає, і не було.

Так, алюмінієвий профіль Reynaers найдорожчий, але це найкраща якість, яка тільки є у нас в країні. Також варто відзначити інноваційний елітний дизайн, найвищу функціональність і простоту у використанні.

Алюмінієві вікна Reynaers з великою популярність і затребуваністю представлені практично у всіх країнах Європи. Алюмінієві фасадні системи Reynaers мають особливо широкий сегмент скління, від класичного до структурного. Любий тендер зі схожими запитами має на увазі пропозиції відразу декількох компаній з «Рейнарс».

Алюміній Alumil

Alumil

Alumil (Алюміл) – це провідна грецька компанія по виробництву алюмінію. Одна з небагатьох які пережили дві економічні кризи, Європейський стандарт у всіх поняттях.

Фірма «Алюміл» настільки вдала, що багато виробників країн Європейського союзу і на території пострадянського простору клонують її. Тільки якістю і різноманітністю рішень з ними не зрівняється жоден клон.

Каталог Alumil має дуже великий вибір виробів, основні з них це – вікна, зовнішні двері, алюмінієві фасади, розсувні системи, офісні перегородки, скляні дахи. До всього цього можна додати і незліченну кількість супутніх матеріалів.

Алюмінієвий профіль Alumil – це німецька точність, елегантний італійський дизайн з плавними лініями, бельгійська якість і шикарна функціональність! Крім того що вся продукція має незрівнянні звукопоглинальні і енергозберігаючі характеристики, прослужить вона ні один десяток років, додатково надається можливість фарбування профілю в широкому колірному спектрі.

Алюміній Rescara

Rescara

Вам потрібен алюмінієвий профіль, фасадні системи, вікна або двері з прогресивним дизайном, відмінними характеристиками і за помірну ціну? Rescara – це саме той алюміній, який ви шукаєте!

Алюмінієві фасади Rescara – це виробництво Туреччини, але якщо ви сумніваєтеся з приводу їх якості, то не варто. Туреччина одна з перших країн, яка почала займатися виробництвом товарів з алюмінію і має значний досвід в даній сфері.

Всі конструкції мають легкість і міцність, відмінно зберігають тепло, вогнестійкі, мають прекрасну звукоізоляцію і звукопоглинання, не допускають проникнення вологи і, звичайно ж, довговічні!

Каталог «Рескара» представлений компанією «Хілал Алюмініум Україна» і має в своєму асортименті все що потрібно, починаючи від козирків, фурнітури, профільної системи і до алюмінієвих фасадів.

Алюміній Alutech

Alutech

Alutech (також відома під назвою «Алютех Груп») – це німецька компанія, що займається виробництвом виробів з алюмінію. В їх каталог входить така продукція як: воротні системи, профільні та фасадні системи, ролетні, вікна, двері та інші.

Бренд «Алютех» на ринку Києва та України успішно тримається вже другий десяток років. Їх кваліфікація дуже широка, можна сказати, що Alutech охоплює весь спектр виробництва товарів з алюмінію.

Якісний алюмінієвий профіль Alutech, а також фасадні системи – це основна націленість компанії «Сервіс-ВМ». Ми радимо купити продукти цієї фірми, якщо ви хочете отримати будь-яку конструкцію дуже швидко і за дуже вигідною ціною, оскільки вся продукція цього виробника є на складах у великій кількості.

Алюміній «Алютех» на свою вартість володіє багатою функціональністю, елегантним дизайном і значними тепло/енергозберігаючими характеристиками, як і чудовою звукоізоляцією.

Компанія «Сервіс-ВМ» робить алюмінієві фасади будь-якої складності. Зробити замовлення, отримати консультацію і дізнатися точну ціну і будь-яку інформацію можна надіславши листа на електронну пошту, зробивши запит через онлайн заявку на сайті або зателефонувавши по телефону.

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.