Меню Меню

Замовити розширення балкону під ключ

Виробнича компанія «Сервіс-ВМ» пропонує весь спектр послуг з виносу і розширенню балконів в Києві та Київській області.

Ми надаємо низькі ціни без посередників, даємо офіційну гарантію на всі виконувані роботи і надаємо комплексні суміжні послуги.

Якщо ви хочете замовити розширення балкона або лоджії - зверніться до наших фахівців будь-яким зручним способом. Вони безкоштовно проконсультують вас, зроблять розрахунок вартості, виконують виміри і оформлять замовлення.

Переваги балкону з виносом

До ключових переваг замовлення виносного балкону можна віднести такі фактори як:

 • Посилення конструкції балкону
 • Збільшення простору
 • Гарний зовнішній вигляд
 • Розширення підвіконня

Розширення і винос балкона Київ

На жаль, більшість сучасних квартир не можуть похвалитися великими габаритами. І багато хто намагається хоч трохи збільшити внутрішню площу. Але розширювати кімнати найчастіше буває неможливо, тому один з вірних способів – попрацювати над балконом. Деякі чомусь забувають, що це приміщення призначене не тільки для зберігання численних непотрібних речей.

При грамотному підході можна перетворити балкон в таку ж житлову кімнату. Або хоча б в місце, де буде приємно проводити час. І для цього потрібно, в першу чергу, його розширити. Це процедура досить проста і в більшості випадків навіть не вимагає спеціального дозволу.

Компанія «Сервіс-ВМ» готова зробити винос і розширення балкону будь-якого виду. Ми працюємо в цій сфері вже 15 років і звикли вирішувати навіть найскладніші завдання. Ми пропонуємо комплексний підхід до роботи, якісне виконання всіх узятих на себе зобов’язань і довгострокову гарантію.

У «Сервіс-ВМ» величезний асортимент продукції і матеріалів від провідних західних виробників. Наприклад, віконні профілі брендів: Veka, ARtec, Wintech, а фурнітура – MACO, Fapim, GU, Vorne. Крім цього, на вибір замовника пропонуємо широку палітру кольорів скління – від стандартних білого і бежевого до більш оригінальних, наприклад, стилізованих під дерево або метал.

Розширення балкона: види і застосування

Збільшення балкону можна проводити декількома способами. Найпоширеніші варіанти – винос скління по підвіконню і по підлозі.

Винос балкона по підвіконню

ЦІНА:
від 500 грн/м.пог.

Скління з виносом підвіконня

Подібний винос балкону є найпопулярнішим. По-перше, його легко робити. А по-друге, на такий вид робіт не потрібно спеціального дозволу. Суть методу полягає в тому, що розширення йде за перенесення підвіконня і віконних рам далі від основної конструкції, при цьому площа підлоги залишається незмінною. Подібним чином можна збільшити ширину балкона приблизно на 30 сантиметрів.

Винос балкона від підлоги

ЦІНА:
від 2000 грн/м.пог.

Скління з виносом полу

В цьому випадку для розширення балкону збільшують і площу самого полу. Таким чином, можна підвищити габарити ще більше, ніж при розширенні по підвіконню. Але такий метод більш витратний, впоратися з ним можуть тільки професіонали, а головне – балкон з виносом по підлозі вважається додатковим навантаженням на фундамент, а отже потрібно отримати попередньо дозвіл на перепланування.

Масштаби виносу

Кожним з перерахованих способів можна розширити весь балкон по периметру або тільки його частину – фронтальну або бічні. Природно, чим більше площа задіяна, тим сильніше збільшується площа приміщення.

Не треба думати, що скління балкона з виносом можливе тільки в новобудовах або заміських котеджах. Це можна зробити в будь-якому будинку, навіть побудованому сто років тому. Хоча в цьому випадку, швидше за все, можливий тільки винос по підвіконню, так як підлогу чіпати не дозволять, боячись, що конструкції не витримають.

Етапи скління балконів з виносом

Будь-яке розширення балкона передбачає стандартний перелік робіт:

 • Демонтаж старого балкону;
 • Зміцнення загальної конструкції (при необхідності);
 • Створення металевого профілю під подальше скління – мається на увазі зварювальні роботи;
 • Герметизація і гідроізоляція;
 • Утеплення балкону;
 • Внутрішнє оздоблення;
 • Закріплення віконних рам.

Незважаючи на гадану легкість, робити виносний балкон варто довіряти тільки професіоналам. На кожному з етапів робіт є свої підводні камені, про які необізнана людина може і не здогадуватися.

Винесення лоджії або балкону: ціна в Києві

Компанія «Сервіс-ВМ» використовує в своїй роботі найсучасніше обладнання, яке виключає будь-які помилки і дозволяє проводити монтаж вікон в найкоротші терміни. Наші співробітники – професіонали, за плечима яких більше 15 років роботи. Частково тому ціни на наші послуги можуть бути трохи вище, ніж у інших фірм. Але за ці гроші ви отримуєте високоякісні конструкції, які будуть служити довгі роки, гарантію і сервісне обслуговування.

Щоб оформити замовлення або проконсультуватися з нашими фахівцями, достатньо зателефонувати або відправити лист на електронну пошту. Також можна залишити заявку на нашому сайті, і протягом короткого часу менеджери компанії дадуть вам відповідь.

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.