Меню Меню

Утеплення вікон на зиму в Києві

Утеплення вікон зовні і всередині – ефективний спосіб захистити своє житло або офіс від холоду. Експерти стверджують, що 42% тепла приміщення губляться через віконні щілини. Ці втрати доводиться компенсувати додатковим нагріванням повітря в приміщенні і, відповідно, великими витратами на опалення.

Якщо ви встановили пластикові або алюмінієві склопакети, то велика частина робіт по усуненню тепловтрат вже зроблена. Виробники заявляють про високі теплоізоляційні властивості таких вікон. Але якщо конструкція була підібрана і монтована неграмотно, з щілин буде дути і раніше. Потрібна додаткова теплоізоляція вікон.

Компанія «Сервіс-ВМ» надає послуги з утеплення та теплоізоляції алюмінієвих і пластикових склопакетів. Ми працюємо в Києві та Київській області вже більше 15 років. Надаємо гарантії на свою роботу і підкріплюємо їх реальними зобов’язаннями. Співпрацю з клієнтом ми починаємо з укладення офіційного договору, в якому вказуємо встановлені терміни виконання конкретного завдання. Виконуємо роботу з використанням сучасного обладнання і якісних, довговічних матеріалів. Тарифи нашої компанії доступні.

У числі послуг компанії «Сервіс-ВМ»:

 • Утеплення відкосів зовні і зсередини, вирівнювання відкосів;
 • Утеплення і зміцнення підвіконь, усунення зазорів між підвіконням і прорізом по всьому периметру;
 • Утеплення склопакетів: заміна однокамерного склопакета на двокамерний або трикамерний;
 • Заміна звичайних стекол енергозберігаючими, які перешкоджають втраті тепла в формі інфрачервоного випромінювання;
 • Герметизація віконних швів по всій площі усунення щілин між віконними рамами і стінами;
 • Заміна старого гумового ущільнювача;
 • Регулювання віконної фурнітури.

Ми надаємо і суміжні послуги, що включають установку і обслуговування пластикових або алюмінієвих склопакетів, монтаж підвіконь, відливів, заміну фурнітури.

Ціна робіт з утеплення вікон залежить від їх складності та обсягу. Не завжди проблему може визначити непрофесіонал. Наприклад, клієнт може думати, що утеплення полягає лише в заміні пластикового утеплювача, але каналом яке пропускає тепло, може бути також і щілина під підвіконням. Тому краще викликати майстра компанії для оцінки обсягу робіт. Ми надаємо цю послугу безкоштовно.

Щоб замовити утеплення віконних конструкцій, проконсультуватися у фахівців, викликати майстра, дзвоніть нам за вказаними телефонами або залишайте електронну заявку на сайті.

Утеплення вікон своїми руками

В якійсь мірі утеплення пластикових вікон можна виконати своїми руками. Що можна зробити без залучення фахівців?

 1. Якщо по зовнішньому периметру віконної рами ви натрапили на щілини, то їх потрібно усунути. Утеплення віконних прорізів можна зробити за допомогою клею-герметика або монтажної піни. Якщо щілини невеликі, то досить цих матеріалів. Якщо ж зазори значні, то спочатку потрібно закласти їх клоччям, поролоном або целюльозною кашею (білим туалетним папером, розмоченим у воді). Потім шви замазують алебастром або покривають монтажною піною.
 2. Утеплити скла і захистити їх від промерзання можна за допомогою тепловідбивної плівки. Її наклеюють по всій поверхні скла з внутрішньої сторони вікна. Плівка має термоусадочні властивості, тому розгладити її можна просто, направивши потік теплого повітря з фена. Тепловідбивний матеріал допоможе побороти ефект плачущих вікон. Особливо часто використовують плівку тоді, коли склопакет був обраний неграмотно, наприклад замість трикамерних вікон були встановлені двокамерні, невідповідні для конкретних кліматичних умов.
 3. Іноді для того щоб захистити приміщення від холоду, потрібно відрегулювати кріплення пластикових вікон. З плином часу прилягання стулок може ставати менш щільним через те, що кріплення слабшають. Регулювання пластикових вікон виконують за допомогою 4-міліметрового шестигранного ключа. Їм щільніше закручують регулювальний гвинт. Регулювання в районі петель і відкидного механізму провести не так просто, так як ці елементи незручно розташовані.
 4. Заміна пластикового ущільнювача. Для того щоб замінити ущільнювач, необхідно:
  • Зняти стулку вікна;
  • По периметру стулки і віконної рами видалити старий ущільнювач;
  • Знежирити пази;
  • Вкласти в пази новий ущільнювач;
  • Підігнати його під периметр вікна, підрізавши краї;
  • Встановити стулку вікна назад.

Всі ці заходи, хоча і можуть бути проведені без участі фахівців, вимагають певного досвіду. Якщо його немає, то або всі дії виявляться малоефективними: щілини зменшаться, але все ж залишаться, або можна пошкодити конструкцію вікна. Повна герметизація вікон – це комплексний процес. Він включає в себе виявлення всіх каналів тепловтрат і їх усунення. Без певного досвіду і кваліфікації це зробити дуже складно.

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.