Меню Меню

Купити москітні сітки на двері і вікна Київ

Москітні сітки – конструкції, які встановлюються у віконні або дверні прорізи для захисту від комах і різного роду сміття. Величина їх осередків занадто мала, щоб всередину могли потрапити мошки, комарі або мухи, але цілком достатня для проникнення сонячних променів і світла. Вони не впливають на інтер’єр приміщень або екстер’єр будівель і добре виглядають в будь-якому стилі. Вироби не обтяжують отвори і не створюють зайвих навантажень на будівельну конструкцію. Для їх встановлення не потрібно попередньої підготовки, наприклад, виконання зварювальних робіт, як у випадку з віконними ґратами.

Яку купити москітну сітку?

Компанія «Сервіс-ВМ» пропонує товар різних розмірів і призначення. це:

 • Домашні, офісні сітки на вікна та двері;
 • Сітки «антикішка»;
 • Промислові сітки на будь-які отвори.

У всіх варіаціях ми використовуємо алюмінієвий профіль, який:

 • Важить мало, тому легко монтується і не перевантажує отвори;
 • Добре тримає форму і перешкоджає деформації периметра;
 • Не змінюється під впливом сонця і вологи, не покривається іржею.

Залежно від типу продукції вибирається міцність полотна і кріплень.

Побутова сітка від комарів

Для звичайних сіток на вікна та металопластикові двері використовують нитки з ПВХ матеріалів і пластикові гачки в якості кріплень. Колір можна підібрати під відтінок віконних конструкцій (зазвичай – чорний, сірий або коричневий). Якщо висота виробу велика, наприклад, отвір дверей високий, то, щоб уникнути деформації полотна, можна встановити поперечне ребро жорсткості.

Сітка «антикішка»

Це посилена побутова модель. Вона призначена не стільки для захисту від тварин, скільки для збереження самих домашніх вихованців, особливо тих, які живуть на верхніх поверхах висотних будинків. Якщо полотно ПВХ-сітки кішка або птах можуть пошкодити кігтями, то сітку типу «антикішка» прорвати неможливо. Вона виготовлена ​​з полімерних ниток зі спеціальним підсилючим верхнім шаром. Для кріплень таких виробів використовують не пластикові, а металеві гачки. Величину осередків можна підбирати довільно, а ось колір фахівці рекомендують вибирати тільки чорний. Чорну перешкоду тварини сприймають більш спокійно і природно.

Промислова москітна сітка на двері, вікно або ворота

Незважаючи на високу міцність сітка типу «антикішка» не може використовуватися в промислових цілях. Для захисту від більш важкого і небезпечного сміття (наприклад, фракцій щебеню) або більших тварин (наприклад, фермерських) використовуються конструкції відповідних параметрів і ступеня міцності. Ми виготовляємо промислові сітки, площа полотна яких досягає 15 м2. Матеріал конструкцій підбирається в залежності від особливостей об’єкта і побажань замовника. Промислова антимоскітна сітка може бути виготовлена з:

 • Нержавіючої сталі – найміцнішого матеріалу для такої мети;
 • Фібергласу – екологічно чистого і легкого полімерного скловолокна;
 • Мембранних ниток – матеріалу, здатного додатково пропускати вологу зсередини назовні, але захищати приміщення від дощу і сильного вітру.

Вибір конкретного виду продукції залежить виключно від передбачуваних умов експлуатації. Якщо в квартирі немає домашніх тварин, то і немає причин платити додатково за функцію «антикішка». Однак якщо житло знаходиться на верхньому поверсі багатоповерхівки, і в вікна влітку люблять залітати птиці, то логічніше встановити посилену конструкцію, ніж через короткий час міняти товар. Для виробництв же або фермерських господарств єдиним варіантом залишається промисловий.

Найменування послугиЦіна
Виготовлення москітної сіткивід 150 грн/м.кв.
Установка40 грн
Заміна нової сітки в стару рамувід 80 грн/м.кв.

Про кріплення більш детально

Закріпити конструкцію в проріз вікна чи двері можна за допомогою внутрішніх або зовнішніх (накладних) кріплень.

 1. Z-подібне кріплення
  Такі елементи розташовуються з внутрішньої сторони каркаса, з чотирьох сторін по одному. Сітка встановлюється з боку вулиці так, щоб вона стикалася з ущільнювачем вікна.
 2. Пластикові куточки
  Куточки кріпляться за допомогою шурупів на зовнішню сторону віконної рами в її чотирьох кутах. Сітка накладається на вікно з зовнішнього боку, а її кути поміщаються в ці кутові з’єднувачі.
 3. Металеві зачепи
  Тонкі металеві зачепи прикручуються до віконної рами з внутрішньої її сторони. Таким чином, конструкцію можна легко встановити з боку кімнати – просто потрібно вставити каркас в зачепи, а вони будуть його фіксувати.
 4. Петлі
  Москітну сітку можна закріпити за типом вікна, на петлях. У такому випадку вона буде відкриватися і закриватися або назовні, або всередину. Для зручності сітка комплектується ручкою і магнітом, який фіксує полотно в закритому стані.
 5. Ролики і полози
  Іноді в великих дверних отворах зручніше встановити розсувні або пересувні сітки. Відкривати-закривати їх можна по типу купе. Нижній і верхній край каркасу конструкції комплектуються роликами, які вільно переміщаються по рейках-полозів.
 6. Плунжерне кріплення з пружинним елементом
  Це найдорожчий і найміцніший вид кріплення. Але його доцільно вибрати, якщо в ваших краях дуже часто погода буває вітряної або якщо ви встановлюєте велику промислову сітку.

Скільки коштує антимоскітна сітка на замовлення?

Наша компанія займається виготовленням антимоскітних сіток за індивідуальними розмірами. Отже, ціна кожного замовлення розраховується персонально. Кінцева вартість виробу залежить від його розмірів, використовуваних матеріалів, складності конструкції.

Щоб ви могли точно визначити свої витрати, пропонуємо безкоштовно викликати майстра-замірника безпосередньо на ваш об’єкт. Замірщик приїде у зручний для вас час і зробить розрахунки. Якщо отвори вікон або дверей на вашому об’єкті відрізняються складною архітектурною формою, ми розробимо індивідуальний проект дизайну антимоскітних сіток, відповідний для них. Після узгодження проекту з вами, ми приступимо до виготовлення конструкцій, а потім – привеземо готові вироби і встановимо їх.

Замовити безкоштовну послугу виклику майстра-замірника або задати будь-які питання щодо нашої продукції ви можете по телефону або по електронній пошті.

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.