Меню Меню

Купити офісні перегородки Київ

Сучасний офісний інтер’єр являє собою симбіоз різних за своїми характеристиками меблів. Щоб досягти зосередженості на вирішенні виробничих завдань, в ньому використовуються спеціальні перегородки. Офісні перегородки – це конструкції, які допомагають виділити з єдиного простору окремі зони для роботи. За допомогою них ви можете вирішити безліч завдань:

 • Створити відокремлені місця для співробітників;
 • Забезпечити можливість переобладнати приміщення;
 • Зонувати простір, виходячи з технологічних норм;
 • Розташувати переговорні кімнати з урахуванням HR;
 • Збільшити показники звукоізоляції (до 50 дБ).

Такі перегородки підходять для різних типів будівель. Вони стануть відмінним рішенням в інтер’єрі ресторану, магазину, готелю або банку. Конструкції відрізняються високою функціональністю, швидким монтажем і широкими можливостями в області дизайну. В цьому випадку ви зможете уникнути «брудних» будівельних робіт, а також заощадити свої гроші.

Компанія «Сервіс-ВМ» пропонує купити перегородки в офіс середнього і преміум-класу на вигідних умовах. Ми створюємо функціональні рішення для того, щоб зонувати вільний простір з найменшими втратами. За час роботи ми освоїли виробничу базу, оснастили цех сучасною технікою, автоматизували виробничу лінію. Це дозволило налагодити безперебійну поставку комплектуючих, що відповідають стандартам якості.

Перегородки для офісу від «Сервіс-ВМ» – це:

 • Широкий асортимент матеріалів на будь-який смак;
 • Контроль всіх етапів виконання роботи;
 • Сучасна технологія виготовлення продукції;
 • Індивідуальний підхід до кожного замовника;
 • Надання кваліфікованої консультації;
 • Гарантія якості на будь-який тип конструкції.

Фахівці виконують комплекс супутніх послуг, включаючи установку і сервісне обслуговування конструкцій. Роботи здійснюються у зручний для вас час – ми намагаємося не порушувати трудовий розпорядок своїх клієнтів. Ціна на офісні перегородки різниться, так як залежить від багатьох чинників: виду і торгової марки профілю, які використовуються в роботі матеріалів, обсягу і термінів поставлених завдань. У зв’язку з цим ми рекомендуємо зв’язатися з нашими представниками і обумовити деталі угоди.

Види офісних перегородок і вибір матеріалу

Офісні перегородки забезпечують три складових: функціональне зонування офісу, звукоізоляцію простору, а також зорову ізоляцію працівників і клієнтів. Іноді пріоритетним завданням стає створення унікального інтер’єру або можливість швидко трансформувати площу під певні потреби за допомогою перестановки елементів меблів. З огляду на єдину концепцію дизайну, фахівці «Сервіс-ВМ» підберуть профіль, виходячи з його технічного призначення. Ми рекомендуємо зупинити вибір на тому варіанті, який буде в повній мірі сприяти вирішенню поставлених фірмою цілей.

На сьогоднішній день ми пропонуємо такі види перегородок:

 1. Стаціонарні перегородки для офісу.
 2. Мобільні перегородки для офісу.
 3. Розсувні перегородки для офісу.

Найбільшим попитом користуються стаціонарні перегородки. Вони вважаються класичним варіантом поділу на відокремлені кабінети приміщень великого і середнього розміру. Це дозволяє:

 • Монтувати їх на власний каркас;
 • Уникнути установки додаткових кріплень;
 • Правильно організувати робочий простір;
 • Заощадити гроші на орендній платі.

Особливістю експлуатації є те, що їх можна встановити лише один раз. Монтаж виконується наглухо, а демонтаж має на увазі неможливість подальшої збірки профілів в разі, якщо ви захочете переїхати в інший офіс. Стаціонарні перегородки в офіс підходять для облаштування складів, виставкових центрів, торгових площ, освітніх та фінансових установ. Залежно від обраного профілю, вироби класифікуються на два види: прозорі і глухі. Прозорі перегородки виконуються з склопакета, а глухі – з дерева, пластику або ДСП. За рахунок одноразового характеру кріплення вони мають низьку вартість.

Якщо такий вид конструкції не доречний, зробіть вибір в сторону більш функціонального рішення. Мобільні офісні перегородки – це роздільники простору, конфігурацію яких можна змінювати: збирати, розбирати, переміщати. Вони допомагають в разі необхідності швидкого створення окремих зон. Популярність конструкцій пояснюється і іншими факторами:

 • Зручність при транспортуванні;
 • Повна гнучкість елементів;
 • Широкий асортимент матеріалів;
 • Можливість подвійного скління.

Мобільні перегородки в офіс призначені для відкритих робочих зон: банківських відділень, торгових точок, залів очікування, кабінетів для персоналу. Вони не мають кріплень до підлоги і стелі, а встановлюються за рахунок високих стійок, збільшуючи корисну площу. Ви отримуєте можливість зонувати об’єкт під різними кутами, поєднуючи елементи Х-, Г-або Т-образом. Клієнт самостійно вибирає варіант виконання модуля: глухий, засклений або комбінований. Серед недоліків виділяють наявність недостатньо міцного профілю, а також невисокий рівень звукоізоляції. Доступна ціна на офісні перегородки такого типу пояснюється відсутністю витрат на їх установку.

Система розсувних перегородок для офісу – це технологічний продукт, оснащений функцією акустичної ізоляції. Він заснований на конструкції, яка складається з двох і більше елементів. До переваг використання відносять:

 • Можливість скління складного приміщення;
 • Відсутність стійок, фітингів і нижнього профілю;
 • Висока світлопропускна здатність;
 • Хороша звуко- і шумоізоляція;
 • Різноманітність варіантів оформлення конструкції;
 • Стійкість до корозії.

У галереях і на виставках розсувні перегородки дозволять створювати змінні композиції, в торгових центрах і магазинах – проводити промоакції, а в офісах – влаштовувати ефектні презентації. У приватному будинку з їх допомогою можна трансформувати одну кімнату в дві, організовувати обідню зону або місце для роботи, замінювати скла на лоджії, а також робити ефектні двері на терасу.

Компанія «Сервіс-ВМ» пропонує перегородки для офісу, виконані з алюмінієвого або пластикового профілю. Перший варіант вважається альтернативою гіпсокартонних систем і користується попитом у компаній з форматом простору open space. Його виготовляють з первинного алюмінію за допомогою пресування. Такі перегородки створюють секції, надаючи адміністративним і фінансовим приміщенням діловий стиль. Використання анодованого профілю або профілю, створеного за системою RAL, дозволяє втілити в життя будь-які дизайнерські рішення. У його порожнину можуть бути монтовані регульовані жалюзі, прокладений кабель-канал, електропроводи і комунікації. Перегородки з алюмінію усунуть надлишок світла або звуку. Єдиний недолік – висока цінова політика.

Пластикові перегородки для офісу виконуються з ПВХ-профілю, в який встановлюється сендвіч-панель або скло. Їх перевагами є: довгий термін експлуатації (понад 50 років), високий рівень екологічності, простота в монтажі та щоденного догляду, яскравий зовнішній вигляд, відмінні властивості тепло- і звукоізоляції, відсутність схильності до корозії. ПВХ-профілі можна тонувати під потрібний вам колір, а також фактуру дорогого металу або цінних порід дерева. Їх недоліки полягають в обмеженій вогнестійкості і високому ризику деформації в разі неправильного монтажу.

Скло офісних перегородок

Скло – це універсальний матеріал, який використовується при виготовленні офісних перегородок. Прозорі конструкції послужать оригінальною прикрасою інтер’єру, а також дозволять контролювати роботу всіх співробітників фірми. В даному випадку фахівці використовують товсті скла. Вони здатні витримати серйозні навантаження, мають хороші оптичні показники і зберігають свої якості при тривалому використанні. У приміщеннях з високим ризиком травмоопасності використовується триплекс, який в разі пошкодження розпадається на гладкі фрагменти. Збільшити щільність виробу також допоможе зміцнююча плівка.

Пропонуємо вам ознайомитися з типами стекол, які пропонує компанія «Сервіс-ВМ»:

 1. Звичайні прозорі – скла, які пройшли особливу технологію і мають високі показники міцності (офіси компаній, зали очікування);
 2. Тоновані – скла, пофарбовані в різні кольори, для створення унікальних візуальних ефектів (виставкові центри, торгові площі);
 3. Каламутні – білуваті скла, які пропускають світло, але обмежують його видимість (фінансові установи, банківські організації);
 4. Пластикові заглушки – альтернативний варіант оформлення офісних перегородок.

Оформити замовлення і доставку необхідної вам конструкції в Києві і по області ви можете на нашому сайті. Ціни на офісні перегородки знаходиться в широкому діапазоні. Щоб розрахувати точну вартість, викликати замірника на об’єкт, отримати кваліфіковану допомогу, а також домовитися про нюанси майбутньої угоди, звертайтеся до нашого менеджера. Зв’язатися з ним ви можете в телефонному режимі, по електронній пошті або через онлайн-заявку.

Перегородки для офісу від «Сервіс-ВМ» допоможуть перетворити простір і створити оптимальні умови для роботи. Реалізуйте найсміливіший задум!

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.