Меню Меню

Переваги та недоліки алюмінію

Переваги та недоліки алюмінію фото

Дата публікації:

У цій статті, спеціально для тих, хто надумує замовити фасадне скління будівлі або купити якусь іншу конструкцію з алюмінію (наприклад: двері або вікна), ми розповімо про плюси і мінуси даного матеріалу. Спочатку відзначимо, що алюмінієві профілі бувають двох видів:

  1. З високою провідністю тепла;
  2. З низькою провідністю тепла;

Перші служать для використання всередині приміщень, що не опалюються взимку, але в рідкісних випадках їх використовують і зовні будівлі.

Другі ж, призначені для використання зовні будівлі і в такій продукції як вхідні двері. Цей варіант, з низькою теплопровідністю відрізняється тим, що складається з двох частин, які розділені теплоізолюючим прошарком. Що перешкоджає взимку до вивільнення тепла з будинку і економить на обігріві інтер’єру. Додаткова перевага – це можливість використовувати алюміній різних кольорів з кожного боку.

Плюси алюмінію

Алюмінієвий фасадний профіль

Отже, давайте розберемо які ж позитивні властивості алюмінію:

  • Легкий матеріал;
  • Не піддається корозії;
  • Володіє високим ступенем звукопоглинання;
  • Екологічно чистий продукт;
  • Стійкий до перепадів температур;
  • Має тривалий термін служби;

А після додаткової обробки поверхні, захищений від згубного впливу навколишнього середовища.

Мінуси алюмінію

До мінусів можна віднести наступне:

  • Більш висока ціна в порівнянні з конструкціями з пластика;
  • Заборонено контакт з іншими металами: при контакті, може привести до руйнування профілю або зіпсувати поверхню, після чого потрібно буде проводити ремонт алюмінієвих вікон або систем;

Порада: оскільки вироби з алюмінію досить дорогі, радимо спочатку ознайомиться з брендом виробником, чи має він відповідні сертифікати, скільки років існує завод, чи є перевірені часом приклади готових робіт у оптовика (портфоліо) і так далі.

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.