Меню Меню

Поділ офісного простору на будь-який бюджет

Поділ офісного простору на будь-який бюджет фото

Дата публікації:

Як підвищити працездатність компанії, надати офісу солідний зовнішній вигляд і ефективно розмежувати простір, до того ж надати кожному працівникові особистий кабінет? Вирішити дане питання досить легко, потрібно мати гроші, тимчасовий офіс і замовити повноцінний ремонт. Але як зробити це все не витративши при цьому великих сум, адже комплексний ремонт офісного приміщення обходиться досить дорого і не кожен може дозволити собі таке задоволення?

На щастя вже не тільки на заході, але і в Києві всі розумні підприємці використовують офісні перегородки. Дане рішення допоможе виконати перепланування приміщення в найкоротші терміни, розділивши офіс на логічні зони, у працівників буде персональне робоче місце, огороджене від зовнішнього шуму, постійних, відволікаючих пригод третіх осіб і зайвих очей – що дозволить бути більш уважним до виконання завдань.

Плюс, вибір офісних перегородок дійсно широкий і розрахований на будь-який бюджет! Вони поділяються на два основних типи:

  1. Стаціонарні: в приміщенні встановлюються основи, в які вставляють ті самі перегородки;
  2. Мобільні: такі перегородки в будь-який момент можна зібрати і розібрати, без особливих зусиль перемістити з одного місця на інше і ціна на них, звичайно ж, дешевше, оскільки ви можете самі вирішити, як правильно розмежувати простір, не витрачаючись на замовлення проектування;

Відмінна риса поділу офісу перегородками, це можливість вибрати матеріали різної вартості, наприклад:

  • ПВХ;
  • Алюміній;
  • Скло;

Крім цього вони бувають прозорі і навпаки. Їх гнучкість ще полягає в тому, що є додаткові «міні» перегородки – такі можна встановити, наприклад, на столі.

Як бачите, це дуже вигідне рішення для поділу офісного простору, не витрачаючи при цьому багато грошей і не втрачаючи імідж, оскільки дизайни дійсно дуже прогресивний і в самих різних колірних схемах.

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.