Меню Меню

Поради по догляду за металопластиковими вікнами

Поради по догляду за металопластиковими вікнами фото

Дата публікації:

Дорогі відвідувачі, для вас ми підготували ряд порад по догляду за металопластиковими вікнами. Як багато хто знає, будь-які якісні віконні системи не вимагають особливих зусиль для догляду, але якщо зовсім ігнорувати цей факт і не приділяти хоча б мінімум уваги, то рано чи пізно вам може знадобитися ремонт металопластикових вікон в Києві або місті вашого проживання. А дотримуючись наших рекомендацій, ви максимально продовжите термін експлуатації конструкції без особливих грошових витрат.

Правильний догляд за ПВХ

Пластмасу слід мити виключно м’якою ганчіркою і використовувати або стандартний мильний розчин, або неагресивна засіб для знежирення поверхонь.

Ні в якому разі не можна використовувати абразивні засоби, що містять різні розчинники, наприклад хлор або спирт. Справа в тому, що при використанні таких речовин перші рази ви не помітите особливих змін, ефект від миття буде хороший, але з часом пластик придбає жовтий колір незалежно від якості.

Поради з миття віконного скла

Скло миються дуже просто, як і будь-які інші, до того ж можна використовувати розчини, які містять агресивні хімічні матеріали. Головне правило це уникати попадання на пластмасу або гуму. Наша порада, щоб уникнути всіх ризиків, використовувати все той же мильний розчин.

Переконливе прохання для людей радянських часів не використовувати газету як серветки, в ній містяться важкі метали, які створюють мікро подряпини і при частій мийці подряпини стануть помітні і скла замутніють.

Діагностика фурнітури і гуми

Всі рухомі деталі слід хоча б раз на рік змащувати, майже вся сучасна фурнітура має маркування у вигляді «краплі» – це означає спеціально відведений отвір, куди слід заливати мастило. Зауважте, що масло не повинно містити загусники, смол або кислоти.

У будь-якому господарському магазині вам допоможуть з пошуком даного товару, але якщо ви відчуваєте складності, без побоювання можете вибирати масло для швейної машинки.

Гумові ущільнювачі потрібно мити раз на півроку, використовуючи мильний розчин, після чого насухо витерти і промазати силіконовою маззю. Ігноруючи це правило, рано чи пізно це призведе до втрати енергозбереження, протягу і порушення тепло і звукоізоляції.

Додатково не забувайте перевіряти дренажні отвори, які розташовані внизу рами, коли ви відкриваєте вікно. Це канали призначені виводити зайву вологу з металопластикового вікна, вони не повинні бути забиті брудом.

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.