Меню Меню

Правильний догляд за металопластиковими вікнами

Правильний догляд за металопластиковими вікнами фото

Дата публікації:

Дану статтю ми почнемо, мабуть, з самого головного – якщо ви хочете зберегти довгий термін служби ваших вікон або дверей, пам’ятайте, що після того як ви поставили металопластикові вікна, в першу чергу не забувайте проводити щорічну діагностику системи. Дана процедура допоможе бути завжди в курсі про те, як поживає ваша фурнітура для ПВХ вікон – чи не з’явилася корозія, не погнулася, правильно затягнута чи ні? Та й загалом, ви завжди будете в курсі стану ваших вікон. Ігнорування цього правила в подальшому може призвести до того, що поведе всю пластикову конструкцію, перестануть відкриватися вікна, з’явиться щілина біля скла і можливо буде потрібен ремонт склопакетів через постійне запотівання і протяги.

Всі виробники Києва зазвичай дають гарантію на свою продукцію приблизно на 3-5 років, і в неї вже входить безкоштовне сервісне обслуговування і діагностика. А якщо вам не надали такої послуги або гарантія минула, ви можете звернутися до наших майстрів, які якісно проведуть всі необхідні роботи.

Догляд за пластиковими вікнами своїми руками

Догляд за ПВХ вікнами

Ну, а далі ми поговоримо про те, як доглядати за ПВХ вікнами своїми руками. Почнемо з простого миття скла і пластикової основи, тут правила досить прості:

  1. Мити їх можна звичайною водою з милом (мильний розчин);
  2. Або вода з класичними засобами для миття пластикових вікон – такі речі ви знайдете в будь-якому господарському магазині, а якщо відчуваєте труднощі, телефонуйте нам, ми надамо безкоштовну консультацію;
    Важливо: Прослідкуйте, щоб засіб для очищення НЕ містив кислот, розчинника, ацетону, абразивних речовин!

Як інструмент – використовуйте серветку, ганчірку або губку, але обов’язково щоб цей інструмент був м’який і без ворсу. Оскільки після частого миття інструментом з жорсткою ворсистою поверхнею, можуть з’явиться мікро подряпини, які приведуть до помутніння як скла, так і конструкції.

Наступний момент, який ми розглянемо – це догляд за ущільнювальною гумою і фурнітурою. За цими речами слід доглядати один-два рази на рік. Гуму протирати від бруду і пилу засобом з силіконовим маслом, а фурнітуру змащувати маслом призначеним для швейних машинок або інших механізмів з рухомими деталями.

Фурнітуру можна і рідше змащувати, але це тільки при наявності якісного масла, яке довго тримається і також довго випаровується – знайти важко, але можливо. Також пам’ятайте, що воно не повинно містити кислот, різних розчинників і смоли (густих речовин).

В останньому етапі порадимо раз на рік очищати водовідвідні канали. Їх можна знайти внизу рами біля стулок і імпоста.

У висновку скажемо, що слідуючи цим основним правилам, ваші вікна прослужать ще дуже довгий час без особливих витрат на ремонт і по максимуму збережуть зовнішній вигляд ПВХ вікон, але все ж не скупіться на гроші і проводьте діагностику раз в рік – це допоможе знизити всі ризики до мінімуму.

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.