Меню Меню

Ремонт алюмінієвих вікон, дверей і фасадів в Києві

Алюмінієві вікна роблять інтер’єр стильним і сучасним, надійно захищають приміщення від протягів, пилу, вологи та інших несприятливих явищ. Згодом ущільнювачі і комплектуючі зношуються, і може знадобитися ремонт алюмінієвих вікон. Ціна роботи буде залежати від обсягу робіт і типу встановленої системи.

Ми ремонтуємо алюмінієві вікна в найкоротші терміни, якісно, надійно і за розумною ціною. Також компанія виконує професійний ремонт алюмінієвих фасадів і ремонт алюмінієвих вітражів.

Вам потрібен ремонт алюмінієвого вікна в Києві? Ми вирішимо вашу проблему:

  • Заклинює ручка вікна: фурнітура вікна зношена і потребує заміни. Найчастіше до даної поломки призводить тривала експлуатація конструкції або її механічне пошкодження.
  • Вікно пропускає протяг, вологу: між рамою і ущільнювачем є просвіт, для усунення якого необхідно замінити гумовий ущільнювач. Причина може критися в заводському браку, неправильному догляді за вікном або зношеності гуми.
  • Пошкоджено алюмінієвий профіль: при пошкодженні конструкції виконується її часткова або повна заміна.

Вас цікавить ремонт алюмінієвих дверей в Києві? Ми виконаємо його в найкоротші терміни:

  • Погано закривається стулка, розхиталася (або провертається з насилу) ручка – наші майстри відрегулюють силу притиску дверної коробки або положення ручки зі змазкою механізму спеціальним маслом. При виконанні робіт використовується спеціальний інструмент, який забезпечує швидкість і якість ремонту.
  • При поломці нажимної гарнітури, шпінгалетів, петлі, стаціонарної ручки, циліндричних замків ми виконуємо заміну поламаних деталей на нові.
  • Двері не закривається плавно – необхідне регулювання і змащування гвинтів доводчика, з чим ми впораємося на раз два. Або замінимо доводчик на новий, якщо його ремонт неможливий.
  • Якщо двері пропускають протяг і пил, в даному випадку допоможе заміна ущільнювача або регулювання положення петель, на яких тримається дверне полотно.

Ремонт алюмінієвих фасадів і вітражів: наша спеціалізація

Ми виконуємо:

  • Локальну реставрацію окремих ділянок.
  • Герметизацію конструкції в цілому, а також міжпанельних швів.
  • Капітальний ремонт алюмінієвих облицювальних конструкцій.

Пам’ятайте! Своєчасний ремонт допомагає знизити вартість робіт, не допускаючи більш серйозних поломок.

Довіртеся багатому досвіду наших фахівців. Ми використовуємо найсучасніші технології і інструменти, що в тандемі з майстерністю гарантує найвищу якість ремонтного процесу. Телефонуйте, пишіть або залишайте онлайн заявку внизу сторінки, щоб отримати безкоштовну консультацію, дізнатися точні ціни, викликати фахівця на об’єкт або оформити замовлення.

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.