Меню Меню

Ремонт пластикових вікон і дверей Київ

Незважаючи на заявлену тривалість терміну служби металопластикових вікон та дверей, періодичний їх ремонт просто необхідний. Вчасно помічені і усунуті проблеми продовжують довговічність систем і дозволяють запобігти більш дорогу заміну. Ремонт пластикових вікон і дверей може бути необхідний з кількох причин.

 1. Спочатку неякісні профіль або склопакет, заводський брак.
 2. Неграмотно виконаний монтаж систем.
 3. Неакуратна експлуатація і поломки, пов’язані з нею.

Віконні і дверні блоки потребують ремонту, пропускають холодне повітря, туго і не до кінця закриваються, промерзають або «плачуть»? Пробувати самостійно вирішити будь-яку з цих проблем означає бути готовим до ризику. Непрофесійний ремонт може призвести до більш серйозних поломок, і, в результаті, до заміни вікна чи двері. Щоб повернути металопластиковим конструкціям первісні якості, рекомендуємо звернутися до фахівців, в компанію «Сервіс-ВМ».

Ремонт ПВХ вікон і дверей: як можна вирішити проблему?

Ремонт систем починається з діагностики. Фахівці компанії визначають причину дефекту і усувають її шляхом або механічного впливу, або заміни окремих елементів. Ще одна причина звернутися до майстрів – бажання поліпшити експлуатаційні характеристики вікон і замовити монтаж додаткових елементів. У більшості випадків ремонтно-установчі роботи полягають в декількох заходах.

 1. Регулювання вікон. Вона необхідна, якщо погано закривається ручка, стулка погано притискається або в районі петель проходить повітря. Фахівці відновлюють геометрію стулки і вирівнюють її щодо рами.
 2. Технічне обслуговування систем і ущільнення швів. Під технічним обслуговуванням мається на увазі очищення технологічних отворів від пилу, бруду, обробка елементів фурнітури антикорозійними складами і змащування удаваних ущільнювачів силіконовими матеріалами. Шви по периметру рами ущільнюються спеціальними герметиками.
 3. Заміна фурнітури. Фурнітура може вийти з ладу через неправильну експлуатацію, неграмотне регулювання або через потрапляння будівельного сміття. Іноді потрібно замінити поворотно-відкидну фурнітуру на поворотну або навпаки.
 4. Заміна ущільнювачів. Термін служби цих елементів – 10-15 років. Потріскані і втративши первісні якості, вони не можуть забезпечити щільність прилягання стулки, тому вікна починають пропускати пил, звуки і повітря. Забруднені фарбою або штукатуркою ущільнювачі схильні до більш швидкого зносу, тому їх краще поміняти відразу ж.
 5. Установка блокуючих і замикаючих пристроїв, що дозволяють забезпечити безпеку дітей в будинку і зробити експлуатацію систем більш комфортною. До таких пристроїв відносяться:
  • Додаткові ручки;
  • Ручки з замком;
  • Заглушки;
  • Фіксатори повороту;
  • «Гребінки»;
  • Спеціальні «дитячі» замки і т.д.
 6. Установка або ремонт москітних сіток, регулювання щільності їх прилягання.
 7. Установка припливного клапана. Цей елемент забезпечує природний повітрообмін при збереженні всіх тепло- і звукоізоляційних властивостей металопластикових вікон. Якщо припливний клапан не монтований відразу, то в області вікна може накопичуватися конденсат і з часом з’явиться цвіль. Припливний клапан можна монтувати вже в раніше встановлену систему.
 8. Установка підвіконь, відливів, козирків – елементів, які завершують ПВХ-системи, перешкоджають проникненню холоду в приміщення, захищають область навколо вікон і дверей від заливання і намокання.

Ремонт вікон в Києві: співпраця з «Сервіс-ВМ»

Компанія «Сервіс-ВМ» виконує всі роботи по ремонту, обслуговування та оптимізації склопластикових систем на території Києва та Київської області. Для нас немає значення ні вид ПВХ конструкцій, ні марка виробника, ні обсяг робіт. Ми виробляємо ремонт металопластикових дверей (вхідних, міжкімнатних, балконних) і вікон будь-яких розмірів і форм, включаючи арочні, круглі, багатокутні і т.д.

Наша компанія швидко і ефективно:

 • Вирішує питання відкривання/закривання металопластикових конструкцій, незалежно від їх профілю і типу фурнітури;
 • Усуває проблему запотівання, промерзання вікон і протягів;
 • Змінює склопакети при необхідності;
 • Виробляє заміну елементів фурнітури і ущільнювачів;
 • Встановлює москітні сітки, козирки і відливи, підвіконня, сонцезахисні системи (жалюзі, ролети, рулонні штори).

Ось тільки кілька переваг співпраці з компанією «Сервіс-ВМ».

 1. Ми використовуємо матеріали і комплектуючі високої якості, виключно перевірених брендів.
 2. У нас працюють фахівці з досвідом роботи від 15 років і більше, тому ми знаємо все про металопластикові системи.
 3. В процесі роботи майстри використовують сучасне професійне обладнання, скорочуючи час виконання замовлення.
 4. Ми надаємо гарантію на виконану роботу.
 5. Наша компанія надає комплексний сервіс: ми займаємося ремонтом плюс пропонуємо подальше обслуговування металопластикових конструкцій.
 6. Можливий терміновий ремонт в день надходження замовлення (послуга розраховується за окремим тарифом).
Найменування послугиЦіна
Регулювання фурнітури70-300 грн/виріб
Установка зимового провітрюваннявід 700 грн/м.пог.
Заміна поворотно-відкидного механізму на поворотний900 грн/шт.
Заміна ущільнювальної гуми30 грн/м.пог.
Зміна замкувід 300 грн/шт.
Повний ремонт стулкивід 300 грн/шт.
Заміна ручки100-350 грн/шт.
Установка доводчика300 грн/шт.
Герметизація системи100-500 грн/м.пог.

Ціни на стандартні послуги компанії «Сервіс-ВМ» представлені в таблиці на сайті. Однак остаточна вартість замовлення залежить від його складності і матеріалів, необхідних для вирішення задачі. Для того, щоб визначити більш точно ваші витрати на ремонт металопластикового вікна або двері, рекомендуємо викликати майстра безпосередньо на об’єкт для проведення діагностики. Задати питання по ремонтним роботам, отримати професійну консультацію ви можете по електронній пошті, за телефонами вказаними на сайті компанії, а також безпосередньо в режимі онлайн. Звертайтеся!

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.