Меню Меню

Скління балконів під ключ

Скління балконів - ідеальний варіант декоративного оздоблення сучасного будинку. Будучи власником приватного будинку, за допомогою такого архітектурного ходу ви зможете не тільки виділити його серед інших будівель, але і позначити свій статус.

Якщо ж у вашій власності перебуває квартира, де балкон завжди виконував роль комори, скління допоможе створити додаткову зону для відпочинку або роботи. В цьому випадку ви заощадите простір і зробите приміщення світлішим і затишним.

Щоб скоротити час на підборі витратних матеріалів, зверніться за допомогою до досвідчених майстрів. Компанія «Сервіс-ВМ» пропонує комплексну послугу «балкон під ключ» в Києві та прилеглих регіонах.

Переваги наших послуг

Звертаючись до компанії «Сервіс-ВМ», ви отримуєте такі переваги співпраці як:

 • Індивідуальний підхід при роботі з клієнтами
 • Укладення офіційного договору
 • Висока вимогливість до проведених робіт
 • Дотримання обумовлених термінів
 • Наявність світових сертифікатів якості
 • Наявність ліцензій, виданих офіційними постачальниками
 • Використання сучасних виробничих потужностей
 • Професіоналізм команди працівників
 • Широкий спектр виконуваних робіт
 • Допомога в складанні проекту лоджії
 • Професійний підбір комплектуючих деталей
 • Гарантійне і післягарантійне обслуговування

Засклити балкон під ключ в Києві

Перед початком роботи ми гарантуємо укладення договору, в якому фіксуються права і обов’язки обох сторін. На підставі нього затверджується план-проект, який передбачає тимчасові і матеріальні витрати, а саме: вартість і терміни виконання послуг. З огляду на побажання клієнта, вносяться поправки стосовно специфіки виконання замовлення. Тут існує два варіанти: ви можете вибрати один із запропонованих в каталозі варіантів скління балконів або замовити ексклюзивну декоративну обробку. Компанія «Сервіс-ВМ» працює з перевіреними постачальниками. Ми реалізуємо оригінальні профілі і склопакети від таких світових брендів, як Veka і ARtec, а також віконну фурнітуру торгових марок Vorne, Maco, GU і Fapim.

Щоб засклити балкон, необхідно розуміти, що архітектурна будова фасаду залежить від типу споруди. У сучасному будівництві виділяють наступні типи конструкцій:

 1. Лоджія – скління у вигляді рівної «стіни», що має мінімум три стулки. В процесі роботи лоджія поглиблюється в споруду. При необхідності її використовують з метою збільшення площі балкона.
 2. Г-подібний фасад передбачає скління передньої і бічної частин лоджії. Так, з одного боку вам відкривається огляд на вулицю, а з іншого – стіна примикає до сусідського балкону.
 3. А-подібний фасад є сучасною конструкцією, яка відкриває огляд з вікна на 180 градусів. В цьому випадку стулки монтуються з трьох сторін від фасаду: попереду, праворуч, ліворуч.
 4. Нестандартний фасад вважається найбільш простим варіантом віконних конструкцій. Використовується в класичних спорудах житлового типу. Сьогодні архітектори використовують такі форми нестандартних фасадів: квадрати, трикутники, овали, півкола, хвилі.

Компанія «Сервіс-ВМ» пропонує три види виконання скління:

 1. Звичайне скління використовується для балконів, які несуть стандартне функціональне навантаження. Підходить для приміщень з високим рівнем вологості. Для звичайного скління характерний монтаж каркаса (пластикового, алюмінієвого, дерев’яного), в який згодом вставляються скла. Мінімальні витрати, пов’язані з купівлею металоконструкцій, дають право виділити даний варіант архітектурного оздоблення, як найбільш бюджетний і доступний.
 2. Французький балкон передбачає скління лоджії від підлоги до стелі. В цьому випадку ліквідації підлягають всі без винятку стандартні елементи (перила огорожі). Нижня частина балкона називається фрамугою і служить опорою для всієї конструкції. Такий інтер’єр приміщення дозволяє власникам будинку милуватися панорамними видами в комфортних умовах.
 3. Балкон з виносом передбачає збільшення площі приміщення за допомогою монтажу додаткового каркаса. З метою безпеки метраж захоплює відстань від перил до стелі. Створюючи платформу для більшого підвіконня, металевий каркас бере на себе навантаження і візуально розширює простір.

В компанії «Сервіс-ВМ» у вас є можливість замовити як холодне, так і тепле скління. Назва в даному випадку говорить сама за себе. Холодним називають скління балкона, який апріорі не може підтримувати високу температуру повітря. Зазвичай така система має розсувну конструкцію, чим суттєво економить вільний простір. Тепле скління передбачає використання металопластикового профілю та енергозберігаючого склопакета.

Домогтися додаткової теплоізоляції ви можете за рахунок утеплення підлоги і стелі. При необхідності ми виконуємо і часткове скління лоджій: заміну огорожі, тонування склопакета, винос відливів, установку підвіконь і т.д. Архітектурне оздоблення балкона виконується не тільки в стандартному білому кольорі, але і у вигляді ламінації (одностороннім або двостороннім).

Компанія «Сервіс-ВМ» працює на ринку металопластикових конструкцій 15 років. За цей час нам вдалося закріпити за собою незаперечні лідерські позиції. Ми не робимо ставку на дешеві послуги. Так, ви можете звернутися до наших конкурентів, які погодяться виконати роботу за ціну на порядок нижче. Однак де гарантія того, що її якість буде відповідати заявленому рівню? Такої гарантії немає. Ми вважаємо, що не можна економити ні на технології конструкції, ні на якості витратних матеріалів. Щодня до нас звертаються клієнти з надією отримати бездоганний сервіс за доступною ціною. І вони його отримують!

Процес скління пластикових балконів і лоджій

Скління пластикових балконів включає наступні етапи:

 1. Зміцнення перил
  На початковому етапі фахівці перевіряють, в якому стані знаходиться козирок у верхній частині лоджії. При слабкій фіксації його закріплюють за допомогою дюбелів-цвяхів. Варто врахувати, що при установці анкерних кріплень зміцнення перил відбувається через даний козирок. Якщо в процесі роботи використовується кілька рам, краї стиків зміцнюються за допомогою герметика і рейок. Тріщини і відколи замазують цементним розчином.
 2. Винос конструкції
  Винос конструкції – це процедура, яка є основою для подальшого облицювання приміщення. Вона передбачає збільшення площі балкона за рахунок виносу полу або підвіконня. Кволу огорожу фахівці замінюють металевим каркасом або цегляною кладкою. Тут існує два варіанти: монтаж пластикових рам з усіх боків або скління фасадної частини будівлі.
 3. Установка і обробка даху
  Третій етап передбачає установку і архітектурну обробку даху. Якщо ви проживаєте в приватному будинку або ваша квартира знаходиться на верхньому поверсі житлової будівлі, фахівці компанії «Сервіс-ВМ» готові виконати додаткову кладку верхньої частини фасаду. В даному випадку має місце і декоративне оздоблення стелі.
 4. Внутрішнє оздоблення та утеплення
  Якщо ви хочете, щоб в пластиковому балконі підтримувався сприятливий температурний режим, необхідно провести обшивку та утеплення поверхонь (горизонтальних і вертикальних). Внутрішнє оздоблення проводиться за допомогою МДФ або гіпсокартону. Вдалим рішенням стане система «тепла підлога». Поліпшити вигляд лоджії допоможуть декоративні елементи: жалюзі, штори, ширми. Фахівці проводять монтаж сушарок і корпусних меблів.
 5. Зовнішнє оздоблення
  Облагороджування зовнішньої частини конструкції включає додаткову тепло- і гідроізоляцію за допомогою мінеральної вати або пінополістиролу. Якщо корпус виконаний з металевих прутів, обшивка обов’язкова. Прийнятним варіантом є і обшивка балкона вагонкою, сайдингом, профнастилом. Доступний широкий асортимент кольорових рішень.

По закінченню робіт необхідно переконатися, що об’єкт перебуває в справному стані і здатний витримати навантаження.

Ціна скління балкона під ключ в Києві

Процедура скління балконів є досить трудомісткою, тому здійснити її без допомоги кваліфікованих майстрів вам навряд чи вдасться. Компанія «Сервіс-ВМ» пропонує послугу «балкон під ключ» на прийнятних для українського споживача умовах. Вартість скління балконів і лоджій розраховується в індивідуальному порядку. Вона грунтується на заявлених клієнтом вимогах і включає:

 • Попередні виміри приміщення;
 • Розробку проекту балкона;
 • Вибір, закупівлю і доставку комплектуючих матеріалів на об’єкт;
 • Повний перелік послуг зі скління;
 • Консультацію професійних фахівців в ході роботи.

Для уточнення нюансів і розрахунку остаточної вартості скління балконів і лоджій вам необхідно зв’язатися з представниками компанії «Сервіс-ВМ». Звертаємо вашу увагу, що ціна вказується з розрахунку, що під час роботи буде використано оригінальні комплектуючі та інноваційне обладнання. Щоб зробити замовлення, вам потрібно зв’язатися з менеджерами фірми зручним для вас способом: по телефону, через електронну пошту або онлайн-форму на сайті. Після того, як фахівець прийме і обробить заявку, огляд і замір приміщення буде проведений в найкоротші терміни.

Довірте скління балкона визнаному лідеру. Компанія «Сервіс-ВМ»: ми працюємо для вас!

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.