Меню Меню

Купити склопакети в Києві

Склопакети – один з тих елементів, які дарують комфорт дому. Вони надійно захищають житло від проникнення зайвих шумів з вулиці, збільшують теплоізоляцію приміщень і навіть в якійсь мірі перешкоджають проникненню непрошених гостей. Плюс, відмінно виглядають і прикрашають собою інтер’єр.

Якщо ви вирішили замовити склопакети в Києві, компанія «Сервіс-ВМ» готова запропонувати різні види скління вікон, балконів і лоджій. У нас ви можете замовити різні типи склопакетів, як окремо, так і разом з металевою конструкцією. Ми також пропонуємо комплексні послуги із заміни старих вікон на нові.

Ми гарантуємо високу якість матеріалів і виконаної роботи, найкоротші терміни виконання замовлення і надійність кінцевої конструкції на довгі роки. Нижче представлені види продукції, які є в нашій компанії, і ціни на них. Підсумкова вартість замовлення в кожному випадку розраховується індивідуально, так як залежить від численних факторів – моделі склопакета, обсягу і складності роботи, наявності додаткових послуг.

Тип склаЦіна за м.кв.
Однокамерний (24мм 4-16-4)700 грн
Однокамерний енергозберігаючий (24мм 4-16-4i)750 грн
Однокамерний (32мм 4-24-4)720 грн
Однокамерний енергозберігаючий (32мм 4-24-4i)800 грн
Двокамерний (24мм 4-6-4-6-4)850 грн
Двокамерний енергозберігаючий (24мм 4-6-4-6-4i)900 грн
Двокамерний (32мм 4-10-4-10-4)870 грн
Двокамерний енергозберігаючий (32мм 4-10-4-10-4i)1000 грн

Види, особливості вибору і переваги склопакетів

Крім стандартних склопакетів компанія «Сервіс-ВМ» пропонує і інші, більш складні моделі:

 • Протизламні;
 • Броньовані;
 • Армовані;
 • Тоновані – з відзеркалювальною плівкою або стилізовані під певний колір;
 • Замутнені;
 • З газом аргон і без нього.

Стандартна конструкція склопакета складається з власне самого скла, алюмінієвої рами, абсорбуючого елемента і герметика. На відміну від старих скляних – сучасні вікна мають цілий ряд переваг:

 • Знижують втрати тепла в будинку, так як не мають щілин у місцях зіткнення зі стінами;
 • У закритому стані повністю блокують проникнення в приміщення шумів з вулиці;
 • Зручні в експлуатації – відкриваються кількома способами;
 • Захищають приміщення від проникнення;
 • Невибагливі у догляді – щоб прибрати пил, досить протерти вологою ганчіркою;
 • Швидко встановлюються;
 • Служать протягом багатьох років.

Однокамерні склопакети

Під поняттям «камера» мають на увазі простір між двома стеклами. В даному випадку, мова про конструкції з двома стеклами і відповідно тільки однієї порожнечею між ними. Стандартна товщина такої камери – 24 мм.

Подібні вікна стоять помітно дешевше, ніж двокамерні і тим більше трикамерні. Це їх основна перевага. Але проблема полягає в тому, що вони не скрізь підходять. Наприклад, не годяться для холодних регіонів, так як забезпечують недостатнє тепло в будинку. Плюс, не надто гарні вони будуть і в мегаполісі, де досить сильний шум з вулиці.

Зате вони ідеально підходять для скління балконів і лоджій, якщо звичайно не йдеться про квартиру-студії, в якій немає додаткових вікон в кімнату. Також однокамерні склопакети використовують для заміських котеджів, особливо якщо люди не живуть там круглий рік, а приїжджають час від часу і переважно влітку. Ну, і звичайно, такі вікна підійдуть для південних регіонів, де цілий рік тепло і не потрібно додатково утеплювати приміщення.

Двокамерні склопакети

Двокамерні склопакети мають три скла і два повітряних простори між ними. Це найпоширеніший варіант, в якому відмінно поєднуються ціна, якість і практичність.

Подібні вікна годяться для установки в будь-яке приміщення – квартиру, заміський будинок, офіс і так далі. І підходять практично для будь-яких регіонів, так як відмінно тримають тепло. Плюс, краще захищають приміщення від проникнення сонячних променів. Єдиний мінус – конструкція важче, ніж у однокамерних. Тому треба дивитися, чи витримає її опора.

Трикамерні склопакети

Такі склопакети мають відповідно чотири скла і три простори між ними. Вони приблизно на 50% краще зберігають тепло в приміщенні, ніж двокамерні. Але такі показники для більшості регіонів і не потрібні. Вони відмінно підходять тільки для тих, де досить суворі зими з температурою нижче -40 градусів. До того ж потрійні склопакети дорожче коштують і більше важать – їх витримає не кожна конструкція рами.

Енергозберігаючі склопакети

Такі склопакети можуть бути як однокамерні так і двокамерні, але відрізняються від них конструкцією. У простір між стеклами закачане не повітря, а спеціальний газ – аргон. А самі скла покриті напиленням з срібла. Воно виконує функцію дзеркала і в жаркий день відбиває сонячні промені. З іншого боку – взимку це ж напилення в сукупності з газом не дає теплому повітрю виходити з приміщення назовні.

Такий варіант підійде тим, хто не може або не хоче встановлювати більш громіздкі склопакети (трикамерні), але при цьому розраховує на приємний мікроклімат в будинку. Правда, є і мінуси. По-перше, такі вікна трохи дорожче коштують. А по-друге, їх термін служби всього 15 років, після чого покриття стирається, а газ випаровується.

Якщо ви вирішили замовити склопакети в «Сервіс-ВМ», але хочете знати більш точну вартість послуг або отримати додаткову консультацію, або викликати замірника, зв’яжіться з нашими співробітниками будь-яким доступним способом. Можна зателефонувати за телефонами, написати електронного листа або просто залишити онлайн-заявку на сайті компанії.

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.