Меню Меню

Виробництво скляних дахів в Києві

Скляні дахи – інновація в архітектурі і дизайні! Сучасні будівельні технології дозволяють додати будь-якому будинку особливу індивідуальність і неповторність. Одним з найпопулярніших засобів перетворення в наш час є скляний дах. Така конструкція відмінно прикрасить не тільки офісне приміщення або торговий центр, а й сучасний житловий будинок.

Скляний дах – практичний і надійний

Багато хто помиляються, вважаючи, що дах зі скла – крихке і ненадійне спорудження. За даними технологів скляні дахи не тільки здатні наповнити ваш будинок сонячним світлом, але і надійно захистять від будь-яких погодних умов.

Каркас для скляного даху виготовляють з високоміцного алюмінієвого профілю, який заповнюється склопакетами різних модифікацій. Така конструкція має відмінну герметичність, тепло – і звукоізоляцією.

Візуально дах з склопакета виглядає дуже оригінально, а внутрішній простір стає більш світлим, яскравим і вільним. Сучасні архітектурні технології дозволяють виконати розсувний скляний дах, який здатний наповнити приміщення свіжим повітрям при натисканні всього однієї кнопки.

Скляний дах від компанії «Сервіс-ВМ»

Київська компанія «Сервіс-ВМ» виробляє дахи зі скла будь-яких конструкцій і форм. У нас найдоступніші ціни на скляні дахи в Києві. Швидко і надійно наші майстри встановлять будь-яку необхідну покрівлю для:

  • Житлового будинку;
  • Зимового саду;
  • Тераси;
  • Альтанки;
  • Офісного приміщення;
  • Торгового комплексу;
  • Будь-якого промислового об’єкта.

Для збільшення міцності конструкції монтаж склопакетів проводиться з використанням металевих опор. За бажанням замовника профіль може бути пофарбований в будь-який колір або декорований «під дерево». Можливо нанесення перламутрового металевого напилення вакуумним методом.

Купити якісний скляний дах у професіоналів!

Вибираючи сміливе архітектурне рішення для свого будинку або офісу, слід подбати про якість проведених робіт. Довірте спорудження скляної покрівлі професіоналам своєї справи – компанії «Сервіс-ВМ». Висококваліфіковані фахівці нашої фірми встановлять скляний дах в найкоротші терміни з повною 100% гарантією якості.

Наявність необхідного будівельного устаткування, великий досвід роботи і вдячні відгуки замовників – дозволяють з упевненістю сказати, що нам ви можете довірити конструкцію будь-якого ступеня складності.

Задати будь-яке питання, прорахувати точну вартість, викликати фахівців на об’єкт ви можете зателефонувавши нам за телефонами вказаними на сайті, надіславши листа на електронну пошту або залишивши заявку онлнай в наведеній нижче формі.

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.