Меню Меню

Сучасна обробка фасадів будівель

Сучасна обробка фасадів будівель фото

Дата публікації:

На сьогоднішній день, престижним, сучасним і, мабуть, самим ідеальним варіантом для скління будівлі є алюмінієві фасади. Дуже гарний дизайн, що вселяє захист від зовнішніх факторів, таких як дощ, сніг, вітер, холод і спека, легка і міцна конструкція – все це включає, як здавалося, звичайний алюмінієвий профіль. А у випадку з склінням величезної будівлі, це ще й гарна економія грошей.

Хоч фасади з алюмінію не таке вже й нове рішення для обробки будівель, але ефективніше і красивіше зовнішнього вигляду для бізнес і торгових центрів, салонів, бутиків важко уявити, та й для звичайних будинків теж.

Можливо, хтось ще не знає, як виглядає скління фасадів алюмінієм, тоді давайте швидко розберемо, що ж це? Коротко кажучи, це алюмінієвий профіль і потужне загартоване скло. Функціональність такої конструкції полягає в можливості застосовувати різні кольори профілю, система перешкоджає втрати зайвої вологи і тепла з приміщення, сам матеріал досить міцний і термін служби дуже великий, плюс до всього має максимальну звукоізоляцію і звукопоглинання. А властивості дюралю дозволяють здійснювати найскладніші архітектурні форми.

Жителі Києва напевно бачили, як виглядає будівля «Глобуса» на «Майдані Незалежності» – це і є банальний приклад, як виглядає фасадне оздоблення будівель алюмінієвої конструкцією.

Глобус скління

Ще буває скління фасадів будівель безрамним способом, тобто профіль захований за склом.

Самі скла можуть бути з тонуванням і без неї, в залежності від побажань клієнта, а по міцності поділяються на три основні класи:

  1. A: Загартоване скло;
  2. B: Міцне скло із захистом від злому;
  3. C: Броньоване скло;

Таке сучасне скління будівель – самий виграшний варіант, оскільки альтернативи цьому красивому дизайну, функціональності і іншим характеристикам ще немає, і це стосується не тільки бізнес будівель і магазинів, а й звичайних заміських будинків.

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.