Меню Меню

Установка ролетів на вікна в Києві

Якщо при виборі способу захисту кімнати від сонячних променів ви віддали перевагу стильним, практичним тканинним ролетам, то зробили правильний вибір! Сучасні конструкції, виконані з довговічних, естетичних матеріалів, відрізняються легкістю монтажу і тривалим терміном безпроблемної експлуатації. Коли знадобилася установка ролет в Києві, то у вас є два варіанти – скористатися професійними послугами фахівців віконної компанії «Сервіс-ВМ» або спробувати виконати монтаж своїми силами. Вибір за вами!

Що ми пропонуємо?

Працюючи на ринку віконних систем більше 15 років, компанія «Сервіс-ВМ» придбала безцінний досвід, який допомагає нам максимально задовольняти побажання і вимоги клієнтів. Якість нашої роботи і ціна на установку ролетів знаходяться в оптимальному співвідношенні. Ми гарантуємо надання всього комплексу послуг, включаючи комплектацію за індивідуальним побажанням замовника, підбір декоративних накладок і захисної касети під тканину, створення дизайнерських рішень під інтер’єр і т.д.

Незаперечною перевагою співпраці з компанією «Сервіс-ВМ» є те, що установка ролетів на вікна здійснюється в найкоротші терміни з гарантією якості виконаних робіт. При необхідності термінового монтажу також телефонуйте, пишіть нам – кваліфікований майстер приїде додому протягом дня. Звертаючись до наших фахівців, ви гарантовано отримаєте слушні рекомендації з приводу вибору відповідного матеріалу, способу кріплення і механізму рулонної конструкції. Надаючи широкий спектр тематичних послуг, ми виробляємо недорого монтаж ролет, а також комплексне сервісне обслуговування віконних систем. Заручіться підтримкою професіоналів – ми встановимо тканинні ролети надійно, красиво і вигідно!

Як проводиться професійна установка рольставнів?

Фахівці віконної компанії «Сервіс-ВМ» виконують установку ролетів на вікна, стіну або стелю, що залежить від виду віконної системи, особливостей інтер’єру та особистих уподобань власника будинку. Найпоширенішим є спосіб монтажу без свердління, коли тканинні ролети зміцнюються безпосередньо на вікна. Це позбавляє від утворення отворів навколо віконного блоку, забезпечуючи можливість вільного відкривання вікна при опущених рулонних шторах. Щоб ролети міцно трималися на віконній системі, бажано використовувати моделі, оснащені спеціальними гачками, в яких трубки рулонного механізму мають діаметр не більше 17 мм.

Бажаючи замовити установку ролет в Києві, деякі наші клієнти губляться у виборі способу монтажу. Ми рекомендуємо власникам житла, у яких в квартирі великі панорамні вікна або еркери, встановлювати тканинні штори на стіну або стелю. Наші майстри уважно вивчають якість підстав, міцність штукатурки, щоб гарантувати надійність закріплення конструкції.

Підготовка до встановлення рольставнів на вікно починається з визначення точності його вертикального розташування за допомогою будівельного спиртового рівня. Залежно від показань намічаються місця кріплень. Після зміцнення кронштейнів в них заводиться вал з механізмами. Перевіряється працездатність рулонних тканинних штор, які повинні рівно і плавно опускатися/підніматися. При співпраці з компанією «Сервіс-ВМ» вам більше не завадить яскраве світло і з’явиться можливість ефектно прикрасити інтер’єр!

Чи можна встановити рулонні штори самостійно?

Якщо з якої-небудь причини ви не можете замовити професійні послуги або вас не влаштовує ціна на установку ролетів, то можна спробувати здійснити монтаж відкритої конструкції самостійно. Найлегший спосіб розмістити рулонні жалюзі у віконний отвір – це закріпити за допомогою затискачів і клейкого скотча. Але такий варіант не підходить для важких моделей. Для монтажу класичних ролет потрібно виконати поетапні процеси:

  • Звірте комплектність зі списком, зазначеному в інструкції.
  • Розгорніть рольставні і переконайтеся у відповідності розмірів.
  • Виконайте збірку штори, розмістивши вставки в кронштейни і з’єднавши їх з валом.
  • Закріпіть кронштейн без управління, потім зафіксуйте спеціальний куточок з керуванням, одночасно стежачи, щоб не було перекосів.
  • Відрегулюйте висоту ланцюжка, встановіть на неї схил.
  • Виставите обмежувальні елементи, які знадобляться для утримання штори в потрібному положенні.

Якщо щось пішло не так, ви завжди можете замовити професійну установку ролет в Києві в нашій компанії «Сервіс-ВМ»! Встановлюючи тканинні і джутові ролети, рулонні жалюзі з коробом-контейнером, ролети день-ніч, ми гарантуємо створення за мінімальними цінами стильного декорування вікна з відмінними захисними функціями!

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.