Меню Меню

Якісна установка воріт в Києві і по області

Представляємо вашій увазі компанію «Сервіс-ВМ», ми виконуємо установку секційних воріт, а також відкатних, гаражних, автоматичних, орних, і ролетних. Наша компанія надає цілий ряд послуг для вашого комфорту. Якість, доступні ціни, кращі виробники – то, що ви зможете знайти, співпрацюючи з нами.

Якість і професіоналізм

Компанія «Сервіс-ВМ» вже більше п’ятнадцяти років працює в цій сфері. Грамотно виконаний монтаж орних воріт є запорукою довгої служби конструкції. Установку важливо виконати по чітко відпрацьованій схемі, щоб максимально знизити ризики поломки в майбутньому. Ми надаємо гарантію на продукцію, тому що дбаємо про репутацію компанії.

Також ми займаємося установкою автоматичних розсувних воріт. Ця робота вимагає великої майстерності кваліфікованих фахівців. Вкрай важливо, щоб були дотримані всі етапи інсталяції таких конструкцій, так як помилки, допущені при установці, можуть відбитися на подальшій роботі механізму.

Послуга «виклик день в день»

Величезний досвід і багаж знань в цій області дозволяє фахівцям компанії «Сервіс-ВМ» працювати на найвищому європейському рівні. У сучасному світі час – гроші. Розуміючи це, ми піклуємося про кожного клієнта. Тому ми створили нову актуальну послугу – «виклик день в день». Тепер не потрібно утомливо чекати кілька днів, щоб сервіс нарешті відгукнувся на залишене замовлення і працівник приїхав на об’єкт – все можливо зробити практично щохвилини. Варто просто зателефонувати за номером телефону, який вказаний на сайті або залишити замовлення тут, і ви оперативно отримаєте відповідь протягом короткого часу.

Сервісне обслуговування

Компанія «Сервіс-ВМ» надає комплексні послуги з установки гаражних воріт, а також їх сервісного обслуговування. Високий рівень професіоналізму працівників допомагає нашій команді працювати чітко, швидко і злагоджено. Негайно діагностуючи поломку, ми швидко її усуваємо. І ваші ворота почнуть працювати, як нові!

Дизайн виробів

Сучасний дизайн воріт не залишить байдужим нікого. Відомі дизайнери працювали спеціально, щоб домогтися найкращого поєднання стилю і зручності для вашого комфорту. Різноманітні забарвлення, форми і фактури відповідатимуть смаку будь-якого вимогливого покупця, а ви залишитеся задоволені роботою компанії «Сервіс-ВМ». У нас ви можете замовити установку ролетних воріт, орних, секційних і інших типів. Ми цінуємо ваш вибір!

Кращі матеріали і виробники

Робота з популярними брендами і кращими виробниками дозволяє нам гарантувати кращу якість продукції на всі 100%. Широкий діапазон суміжних послуг, з якими ви можете ознайомитися на сайті, дає можливість вам не хвилюватися про дрібниці, пов’язані з установкою транспортуванням воріт і налагодженням їх безперебійної роботи. Ми все беремо на себе!

Всі матеріали, і комплектуючі деталі відповідають заявленим стандартам якості і призначені для експлуатації в нашій кліматичній зоні. Велику увагу ми приділяємо надійності конструкцій, безпеці при експлуатації і функціональності нашої продукції.

Також є можливість викликати майстра на місце, щоб обговорити з ним питання, що цікавлять, зробити виміри і дізнатися потрібну інформацію по установці воріт або ж будь-яких інших видів.

Гарантія високої якості

Вибравши нашу компанію, ви можете розраховувати на:

  • Індивідуальне ставлення до вашого замовлення;
  • Комплексний підхід до реалізації проекту;
  • Гарантію якості наших послуг і професійне ставлення до справи.

Отримати консультацію по індивідуальному замовленню ви можете прямо у нас на сайті. Просто зателефонуйте або залиште заявку. Також для вас працює електронна пошта компанії. Напишіть, і з вами обов’язково зв’яжуться!

Роботи проводяться по всьому Києву і області. Про всіх додаткових відомостях про доставку, монтаж, ціни на послуги та продукцію дізнавайтеся тут. «Сервіс-ВМ» буде радий новим клієнтам і гарантує високу якість виконання робіт.

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.