Меню Меню

Установка жалюзі на пластикові вікна в Києві

Встановити жалюзі можна на будь-які вікна: як на дерев’яні, так і на алюмінієві або пластикові. Однак найбільш поширений варіант – жалюзі на металопластикові вікна. Встановити їх можна своїми руками, якщо ви впевнені у власних силах: адже при неправильному монтажі гарантії виробника та магазину на товар не розповсюджуються.

Типи установки жалюзі

Установка вертикальних жалюзі актуальна для підприємств, складських, архівних та інших нежитлових приміщень. Конструкція являє собою полотно, яке зсувається вправо, вліво або розсувається в різні боки, як класичні штори. У квартирах і приватних будинках найчастіше встановлюють горизонтальні жалюзі.

Перш ніж почати монтаж, необхідно визначитися, де саме ви хочете закріпити конструкцію:

  • Усередині віконного отвору;
  • Поза віконного отвору, в тому числі з кріпленням на стелі;
  • На стулках вікна.

Кожен із способів монтажу має свої переваги. Однак в процесі установки потрібно враховувати, чи не буде конструкція заважати відкриванню і закриванню вікна. Для цього необхідно грамотно виміряти периметр віконного отвору і адаптувати ширину конструкції під вікно. І ламелі, і полотно жалюзі добре ріжуться будівельним ножем або ножівкою. При необхідності можна регулювати як ширину, так і довжину штори.

У комплект входять не тільки жалюзі, але і кріплення до них. Перед навішуванням упевніться, що всі елементи комплекту є в наявності. В процесі монтажу вам потрібні будуть: електродриль зі свердлами для робіт по бетону, саморізи, шуруповерти, лінійка або будівельний рівень, олівець. Якщо ви хочете кріпити штору до стелі, то необхідно придбати спеціальні кронштейни, які витримають навантаження конструкції.

Якщо ширина штори – більше 2 метрів, рекомендується використовувати кріплення не тільки з двох кінців карниза жалюзі, але і посередині, щоб виключити провисання всієї конструкції. Додаткові кріплення також рекомендується використовувати тоді, коли матеріал штори важкий. Це можуть бути, наприклад, алюмінієві, дерев’яні або бамбукові планки. Кронштейн закріплюється в 10 см від регулюючої нитки – в місці, на яке припадає найбільше навантаження в процесі щоденної експлуатації штор-жалюзі. Незалежно від того, яка установка жалюзі на вікна обрана, важливо бути впевненим, що в процесі герметичність вікна не буде порушена.

Монтаж жалюзі на пластикові вікна: послуги «Сервіс-ВМ»

Якщо ви не дуже впевнені, що впораєтеся із завданням навішування жалюзі, рулонних штор або штор типу плісе, звертайтеся до послуг професіоналів. Наша компанія надає повний комплекс послуг з установки подібних конструкцій. Ми займаємося монтажем тканинних, пластикових, бамбукових, алюмінієвих, дерев’яних жалюзі. Після звернення до нас, вам не доведеться:

  • Закуповувати необхідні кріпильні матеріали;
  • Купувати чи орендувати електродриль;
  • Робити виміри;
  • Підрізати ламелі і полотно під параметри вікна.

При цьому ви не будете турбуватися, наскільки грамотно ви заміряли вікно або наскільки точно зробили підрізування. Конструкція не провисне і не буде заважати відкриванню і закриванню вікон. Найголовніше – при зверненні до професіоналів, ви не будете переживати, що металопластиковий пакет розгерметизується, і вікна почнуть пропускати холодне повітря.

Фахівці «Сервіс-ВМ» працюють на території Києва та Київської області. Якщо вам потрібна установка горизонтальних жалюзі, вертикальних конструкцій, ви можете викликати майстра, зателефонувавши в компанію по телефону або написавши нам повідомлення електронною поштою. Наші фахівці готові також надати вам безкоштовну консультацію щодо вибору штор-жалюзі і їх навішування.

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.