Меню Меню

Замовити утеплення балкону в Києві

Якщо ви шукайте відповідальну компанію, яка якісно виконає утеплення балкону або лоджії з усіма необхідними послугами під ключ - зверніться до нас.

Компанія «Сервіс-ВМ» пропонує вигідні ціни, високоякісні матеріали і виконання робіт виключно професіоналами з багаторічним стажем.

Щоб замовити цю послугу, отримати безкоштовну консультацію і задати будь-які питання - зв'яжіться з нами за телефоном, електронною поштою або залиште онлайн заявку на сайті.

Переваги співпраці

Замовляючи утеплення балкону або лоджії в виробничій компанії «Сервіс-ВМ», вам доступні такі переваги співпраці як:

 • Дотримання термінів
 • Індивідуальний підхід
 • Лояльна цінова політика
 • Висока якість робіт
 • Повний комплекс послуг
 • Робота з професіоналами
 • Офіційна гарантія
 • Якісні матеріали

Якісне утеплення балкону Київ

Балкон – це окреме приміщення, яке власник квартири обладнює на власний розсуд. При нестачі вільного простору за допомогою нього можна додати кілька квадратних метрів, обладнати зону для відпочинку або роботи, а також створити справжню квіткову оранжерею. Якщо ви хочете отримати гарну теплоізоляцію не тільки влітку, а й взимку, процесу облаштування лоджії необхідно приділити особливу увагу.

Утеплення балкона – важлива складова ремонту. Вона включає сукупність робіт, в ході яких виконується установка теплоізоляції по всій площі приміщення (на стінах, стелі, підлозі). Розумний підхід до даного питання дозволить вам уникнути непотрібних витрат і заощадить час.

Компанія «Сервіс-ВМ» пропонує комплекс послуг з проведення якісного утеплення балконів в Києві та Київській області. Ми здійснюємо продаж і установку готової продукції, а також проводимо повне сервісне обслуговування. Комплексне утеплення лоджії (внутрішнє і зовнішнє) проводиться в кілька етапів:

 • Реставрація підлоги, вирівнювання поверхні, герметизація щілин;
 • Зовнішня і внутрішня гідроізоляція;
 • Монтаж паро- та теплоізоляційного матеріалу;
 • Декоративне оздоблення стін, стелі, підлоги.

Перелік послуг може змінюватися в залежності від обраного клієнтом виду утеплення. В ході роботи фахівці використовують професійне обладнання, а також витратні матеріали, що відповідають світовим стандартам якості. Штат працівників включає досвідчених фахівців, які мають не тільки теоретичні пізнання, а й практичні навички (більше 15 років роботи в даній сфері). Компанія надає гарантію на всі види послуг, що дозволяє нашим клієнтам звертатися за допомогою в будь-який час.

Утеплення балкону зсередини

Утеплення балкона зсередини – найпростіший і найдоступніший варіант теплоізоляції квартири. Його рекомендується проводити незалежно від того, для яких цілей надалі буде використовуватися приміщення. Переваги такої процедури незаперечні: вона дозволить створити додаткову теплоізоляцію в холодну пору року, а також уникнути спеки в теплу. Більш того правильне внутрішнє утеплення:

 • Відрізняється простотою монтажу, а в подальшому – і ремонту;
 • Сприяє додатковій звукоізоляції;
 • Не руйнує основу при контакті з вологою;
 • Стійке до утворення цвілі, грибків, корозії;
 • Має довгий термін експлуатації.

Технологія внутрішнього утеплення балкона фахівцями компанії «Сервіс-ВМ» стандартна. Вона включає наступні етапи:

 1. Герметизація швів, щілин, тріщин
  У панельних будинках точки витоку тепла видаляють по всій поверхні лоджії, в цегляних будинках – лише на стелі. На даному етапі використовується герметик, переважно – монтажна піна. Великі отвори попередньо обробляються жорстким матеріалом (пінопластом, фанерою).
 2. Гідроізоляція поверхні
  Фахівці можуть застосовувати як рулонні, так і рідкі матеріали. Наприклад, руберойд приклеюється до основи внахлест, а пенетрон наноситься на вологу поверхню пензлем. Іноді гідроізоляцією може служити поліуретанова мастика.
 3. Утеплення несучих стін, стелі, підлоги
  Найбільшою популярністю користуються такі теплоізоляційні матеріали: піноплекс, пінополіуретан, пінополістирол, мінеральна плита, «сендвіч» і т.д. Панелі кріпляться впритул один до одного за допомогою дюбелів. Стики обробляються будівельним скотчем.
 4. Монтаж пароізоляції
  Щоб уникнути появи конденсату в зоні зіткнення утеплювача з основою, фахівці використовують полімерні мембрани або плівки, а також пенофол. Пенофол монтується на поверхню фольгованою стороною, а «ефект термоса» створюється завдяки маскування стиків алюмінієвим скотчем.
 5. Декоративне оздоблення стін
  Найчастіше обшивку поверхні роблять за допомогою вагонки або штукатурки. При наявності обрешетчатого каркасу естетичний вигляд простору досягається за рахунок гіпсокартонних або дерев’яних панелей. Кожна панель фіксується, а потім обробляється складом, що захищає її від руйнування.

Утеплення балкона зовні

Утеплення балкона зовні – це оптимальний варіант теплоізоляції квартири. Він підходить для різних типів будівель: житлових, нежитлових, промислових. Основна перевага полягає в тому, що ви маєте можливість зберегти корисну площу житлового простору. Також зовнішнє утеплення:

 • Служить відмінною звукоізоляцією;
 • Спрощує процес внутрішньої обробки стін;
 • Сприяє самоусуненню зайвого конденсату;
 • Створює естетичний вигляд балкона зовні.

Головний недолік – складність монтажу. Роботи слід проводити на великій висоті (якщо мова йде про верхніх поверхах будівлі), а значить – варто звернутися до фахівців компанії «Сервіс-ВМ». Технологія утеплення балкона зовні включає наступні етапи:

 1. Вибір матеріалу для утеплення. Для зовнішньої теплоізоляції використовується один з чотирьох утеплювачів: пінопласт, пінополістирол, сендвіч-панелі, мінеральна вата. Перед покупкою варто порівняти показники вологостійкості і теплопровідності з вагою обраного матеріалу.
 2. Скління балкону. Врахуйте, що балконні конструкції не розраховані на високе навантаження, тому варто відмовитися від профілів з металопластику. На сьогоднішній день найбільшим попитом користується скління з вікон ПВХ. Порада: не варто економити на рамах, склопакеті і фурнітурі, так як більша частина тепла проходить саме через них.
 3. Підготовка поверхні. На даному етапі проводиться очищення і обробка стін, видалення бруду, пилу, нальоту, грибка. Щілини, тріщини і шви герметизуються, після чого поверхня покривається шаром грунтовки.
 4. Монтаж профілів і листів пінопласту. Після того, як стіни висохнуть, фахівці проводять кріплення профілів, а потім – листів пінопласту. В останньому випадку клей наноситься на всю поверхню матеріалу так, щоб не з’явилися зайві порожнини. Після висихання панелі фіксуються дюбелями і покриваються шаром грунту. Закріплення скловолокної сітки – останній етап теплоізоляції лоджії.

Види матеріалу і їх особливості

Компанія «Сервіс-ВМ» пропонує широкий вибір якісних утеплювачів. Найбільш популярні серед них такі матеріали:

 1. Пінополістирол (пінопласт) – полімерний утеплювач, який використовується в сфері будівництва більше 50 років і займає стійкі позиції на ринку. Вважається найкращим негорючим матеріалом і реалізується у вигляді плит товщиною від 5 до 15 сантиметрів. Поряд з прийнятною ціною пінопласт відрізняється малою вагою і низькою гігроскопічністю. Він не схильний до розкладання і стійкий до вогкості. Наявність повітряних бульбашок робить матеріал менш теплопровідним.
  Утеплювач пінопласт
 2. Пінополістирол екструдований (піноплекс) – сучасний теплоізоляційний матеріал. Зовні являє собою жорсткі плити, що мають різну щільність і товщину (від 5 до 7 сантиметрів). Піноплекс швидко монтується, відрізняється високими експлуатаційними характеристиками, відповідає нормам пожежної безпеки. Він дає додаткову тепло- і звукоізоляцію, не вбирає вологу, є стійким до перепадів температури (в межах 100 градусів). Укладання плит полегшує наявність спеціальних виступів (шипи) і поглиблень (пази).
  Утеплювач піноплекс
 3. Пенофол – рулонний утеплювач, який клеїться до поверхні фольгованою стороною. Відноситься до різновиду спіненого поліетилену і складається з двох частин: основи та відбиваючого шару. При мінімальній товщині він виступає відмінним паро- і утеплювачем. Пенофол захищає поверхню від вологи, гниття, горіння. Він відображає тепло і є екологічно чистим матеріалом.
  Утеплювач пенофол
 4. Мінеральна вата – натуральний утеплювач, який реалізується в двох видах: м’яких рулонах або жорстких плитах. Завдяки тому, що він має волокнисту структуру, не виділяє токсичних елементів і не боїться вогню, даний матеріал часто використовується для утеплення горизонтальних і вертикальних конструкцій в громадських організаціях, великих торгових і розважальних центрах. Мінеральна вата володіє високими показниками пароніпроніцаемості, волого-і морозостійкістю. Товщина плити може варіюватися від 5 до 15 сантиметрів.
  Утеплювач мінеральна вата
 5. Сендвіч-панелі – порівняно новий вид утеплювача, що виготовляється в заводських умовах. Зовні він являє собою тришарову панель, де внутрішній шар – це утеплювач, а два зовнішніх шару – це листи з полімерним покриттям. Товщина матеріалу варіюється в межах від 5 до 25 сантиметрів, ширина – від 1 до 1,3 метрів, довжина – від 2 до 12 метрів. Незважаючи на велику вагу сендвіч-панелі стійкі до дії вологи, води, вогню. Вони відрізняються високими теплоізоляційними властивостями.
  Утеплювач сендвіч панель

Підбір матеріалу для теплоізоляції проводиться працівниками компанії «Сервіс-ВМ» з урахуванням індивідуальних побажань клієнта. Після виконання всіх вимірів вам буде запропоновано декілька варіантів утеплення в залежності від реальних характеристик об’єкта. У разі необхідності фахівці дадуть докладне роз’яснення, в чому переваги або недоліки того чи іншого матеріалу.

Вартість послуг і робіт в «Сервіс-ВМ»

Ціна утеплення балкона залежить від багатьох факторів. Вона розраховується в індивідуальному порядку, виходячи з запитів клієнта, а також параметрів конкретного об’єкта. Компанія «Сервіс-ВМ» орієнтується на якість послуг, що надаються, тому апріорі вони не можуть стояти дешево. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте результат, який відповідає вашим очікуванням.

Утеплення балконів проводиться з урахуванням світових стандартів якості на основі новітніх технологій в області проектування і ремонту. Однак разом з тим ми не робимо високих націнок на продукцію: вартість витратних матеріалів, а також пропонованих робіт прямо пропорційна їх якості. Тому вирішите, в першу чергу, для себе: ви хочете заощадити або отримати хороший результат.

Щоб дізнатися точну ціну утеплення балкона, вам необхідно зв’язатися з менеджером компанії «Сервіс-ВМ». Зробити це можна трьома способами: в телефонному режимі, за допомогою електронної пошти або через форму, представлену сайті. При необхідності майстер виїжджає на об’єкт, щоб виконати попередні виміри. Якщо ви плануєте утеплити балкон в Києві, надайте це професійним майстрам. Компанія «Сервіс-ВМ» – кращий вибір успішних людей!

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.