Меню Меню

Металопластикові вікна Veka від виробника

На ринку України і Європейського Союзу німецькі вікна Veka мають найкращу якість за всіма технічними характеристиками, тривалим терміном служби, і високою, але цілком виправданою ціною.

Одні з головних переваг - це наявність широкого асортименту кольорових профілів, вироби, що підтримують високі навантаження і моделі, що поставляються зі своєю власною фурнітурою.

Вибираючи цю марку, доведеться витратити досить високу суму вашого бюджету, але можна бути на 100% впевненим у кращій якості, функціональності і справній роботі протягом мінімум тридцяти років з огляду на суворі погодні умови країни.

Переваги вікон Veka

До основних переваг пластикових вікон «Века» відносять такі фактори:

 • Високий ступінь теплозбереження
 • Відмінна звукоізоляція
 • Привабливий дизайн
 • Висока міцність
 • Гнучка функціональність
 • Практичність у використанні
 • Екологічний матеріал
 • Наявність кольорових профілів

Купити металопластикові вікна Veka в Києві

Німецький бренд ПВХ профілів Veka вважається одним з найпопулярніших і затребуваних у всій Україні і відноситься до елітного сегменту металопластикових систем. Марка знаходиться на ринку більше п’ятидесяти років, а основною сферою діяльності компанії є виробництво ПВХ профілів для вікон, дверей, балконних і підйомно-розсувних систем.

Велику популярність вікна Veka отримали завдяки можливості ламінування ПВХ профілю і наявності широкого каталогу виробів вже в зборі. Це означає, що ви можете купити пластикові вікна Veka не тільки білого кольору, але і будь-якого іншого представленого в палітрі, а профілі в зборі будуть складатися з авторської фурнітури, склопакетів, ущільнювальної гуми та інших компонентів, через які кінцевий споживач зайвий раз зможе не турбуватись.

Всі конструкції поділяють на два основних рівня жорсткості:

 1. Стандартний
  Для загального використання в будинках і квартирах;
 2. Посилений
  Потрібен в тому випадку, якщо на систему буде надаватися високий тиск і навантаження;

Компанія «Сервіс-ВМ» пропонує вам купити металопластикові вікна Veka в Києві за вигідною ціною з установкою, гарантією і повним спектром суміжних послуг. Щоб оформити замовлення, виконати точний розрахунок вартості, отримати безкоштовну консультацію і задати будь-які питання, зверніться до нас за телефоном, електронною поштою або будь-яким іншим способом.

Профілі «Века» та їх характеристики

Вибираючи металопластикові вікна від Veka для будинку, офісу або будь-якого іншого типу приміщення, слід звертати увагу на такі моменти як: кількість камер і клас енергозбереження. Чим краще ці показники, тим краще буде конструкція в плані звукопоглинання, стійкості до навантажень і збереження тепла в інтер’єрі.

Вікна Veka Alphaline

Вікна Veka Alphaline
Кількість камер: 6
Клас енергозбереження: A++
Виконання: Біле / Кольорове

Вікна Veka Euroline

Вікна Veka Euroline
Кількість камер: 3
Клас енергозбереження: A
Виконання: Біле / Кольорове

Вікна Veka Proline

Вікна Veka Proline
Кількість камер: 4
Клас енергозбереження: A+
Виконання: Біле

Вікна Veka Softline 82

Вікна Veka Softline 82
Кількість камер: 6 / 7
Клас енергозбереження: A++
Виконання: Біле / Кольорове

Вікна Veka Softline

Вікна Veka Softline
Кількість камер: 5
Клас енергозбереження: A+
Виконання: Біле / Кольорове

Вікна Veka Swingline

Вікна Veka Swingline
Кількість камер: 5
Клас енергозбереження: A+
Виконання: Біле / Кольорове

З естетичної точки зору профілі можна вибрати з глянсовою і матовою поверхнею, з гладкою або текстурованою фактурою, звичайного білого кольору або з будь-якого представленого в фотогалереї нижче, тут вибір повністю залежить від вас.

Вікна «Века»: ціна від виробника!

Незважаючи на те, що вартість продукції фірми «Века» досить висока, потрібно враховувати, що споживач отримає не тільки красивий і сучасний дизайн виробу, але і найкращу якість за найсуворішим стандартам Євросоюзу. Тому таку покупку можна цілком розцінювати як інвестицію в майбутнє, адже навіть через другий десяток років пластмаса не втратить свій оригінальний колір, ізоляція не буде порушена, а фурнітура залишиться справною і повноцінно функціонуючою. При цьому дане правило ставитися до будь-якої моделі ПВХ профілю починаючи від найдешевшої, до найдорожчої.

У компанії «Сервіс-ВМ» ціни на вікна Veka часто знаходяться в наступних діапазонах, залежно від індивідуальних випадків і переваг клієнтів.

Двостулкове вікно
1100×1300

Профіль:
Veka Euroline (3 камери)
від 2 600 грн

Двостулкове вікно

Трьохстулкове вікно
1700×1300

Профіль:
Veka Euroline (3 камери)
від 3 500 грн

Трьохстулкове вікно

Одностулкове вікно + балконні двері
800×1300 + 650×2000

Профіль:
Veka Euroline (3 камери)
від 3 800 грн

Одностулкове вікно і балконні двері

Щоб дізнатися точну ціну на вікна Veka викличте заміщика додому використовуючи онлайн форму, надішліть запит на прорахунок по електронній пошті або просто зателефонуйте нам. Наші фахівці з радістю допоможуть вирішити будь-які питання і безкоштовно проконсультують.

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.