Меню Меню

Купити відливи на вікна Київ

Пластикові вікна стали одним з найбільш революційних винаходів XX століття. Завдяки їм в будинках з’явився додатковий затишок і комфорт, так як ці конструкції в рази перевершують своїх дерев’яних попередників за експлуатаційними характеристиками.

Але пластикові вікна тільки тоді служать довго, якщо вони правильно встановлені. І одним з важливих елементів є так звані відливи – спеціальні пристосування, які захищають раму від передчасного зносу. Щоб було зрозуміліше – це внутрішні і зовнішні підвіконня, які кріпляться під вікна. Їх основні функції:

 • Закрити проміжок між стіною і рамою, який завжди залишається після монтажу;
 • Перешкоджатиме потраплянню вологи на віконну раму і підвіконня – в іншому випадку почнеться прискорений знос всієї конструкції і штукатурки на стінах;
 • Додаткова прикраса фасаду – завдяки відпливам вікна виглядають органічно і набувають закінченого вигляду.

Відливи повинні володіти двома головними властивостями – міцністю і стійкістю до будь-яких зовнішніх впливів. Справа в тому, що установка цих конструкцій – процес досить трудомісткий. І якщо по його завершенню, вже в найближчому майбутньому відливи ушкодяться, то доведеться їх міняти, що пов’язано з втратою часу і грошей. Саме тому монтаж відливів краще довіряти професіоналам, які знають про всі нюанси цього процесу.

Якщо ви вирішили замовити відливи на вікна в Києві, зверніться в нашу компанію «Сервіс-ВМ». Наші переваги:

 • Великий асортимент конструкцій на вікна та балкони;
 • Матеріали високої якості;
 • Кваліфіковані співробітники;
 • Короткі терміни виконання замовлення;
 • Виконання роботи будь-якої складності та обсягу;
 • Доступні ціни;
 • Виїзд замірника;
 • Доставка матеріалів;
 • Великий перелік додаткових послуг;
 • Тривала гарантія на проведені роботи.

У кожному разі підсумкова вартість розраховується індивідуально. Це залежить від обраних матеріалів, складності роботи, наявності додаткових послуг та особистих побажань замовника.

Пластикові відливи з стільникового ПВХ

Полівінілхрорід або, простіше кажучи, ПВХ – один з найпоширеніших матеріалів для віконних відливів. Це той же самий пластик, з якого роблять і самі вікна. Тому в даному випадку поєднання є, мало, не ідеальним. У нашій компанії «Сервіс-ВМ» ми пропонуємо встановити пластикові відливи білого кольору.

Переваг у такого виду виробів маса:

 • В першу чергу, це низька ціна – пластикові відливи коштують набагато дешевше виробів з інших матеріалів;
 • Мають респектабельний вигляд;
 • Прості в установці;
 • Оснащені додатковими елементами, такими як заглушки і молдинги, які ще більше покращують зовнішній вигляд;
 • Вважаються тихими – навіть у сильний дощ ви не будете чути звуки ударів крапель по підвіконню.

Але є і свої нюанси. Пластик згодом може почати жовтіти, це відбувається під впливом сонячних променів. Тому для заміських будинків такий варіант виглядає не дуже бажано. Плюс, пластик легко дряпається, це можуть зробити навіть птахи своїми кігтями. Звичайно, іржавіти таке підвіконня не почне, але зовнішній вигляд буде вже не той. Пластикові відливи більше підходять для міських квартир з балконами, так конструкції захищені від зовнішніх впливів і зберігають свої якості довгий час. Ну, і звичайно, для внутрішньої обробки.

Нижче наводиться таблиця, в якій вказані основні пластикові відливи, які є в нашій компанії, і ціни на них.

Ширина козиркаЦіна за метр погонний
50 мм15 грн
100 мм21 грн
150 мм27 грн
200 мм34 грн
250 мм40 грн
300 мм47 грн
350 мм53 грн
400 мм60 грн
450 мм66 грн
500 мм73 грн
550 мм79 грн
600 мм86 грн

Металеві відливи з оцинкованої сталі

Підвіконня з металу використовувалися ще за радянських часів, і тоді на них був розроблений спеціальний ГОСТ, який з тих пір не сильно змінився. Правда, сьогодні він носить скоріше рекомендаційний характер, а не обов’язковий до виконання.

Оцинковані відливи робляться з металевих листів товщиною не менше 0,55 міліметрів. Їх головна перевага – міцність і довговічність. Подібні підвіконня можуть прослужити мінімум 20 років, а якщо за ними періодично доглядати, то і того довше. Плюс, зараз металеві відливи можуть покрити спеціальною порошковою фарбою. З одного боку вона дає додатковий захист, а з іншого – відкриває великі можливості для вибору. У компанії «Сервіс-ВМ» ви знайдете різні види металевих відливів:

 • Звичайні з оцинкованої сталі;
 • Покриті різнокольоровими фарбами (відтінок вибирайте на свій розсуд);
 • З текстурами під дерево.

Головною проблемою металевих відливів є зрізи і отвори. Саме туди починає активно забиватися пил, бруд і волога, які можуть завдати шкоди всій конструкції. Тому для підвищення якості ці проблемні місця обробляються додатковими матеріалами.

І ще один нюанс. Металеві відливи найчастіше встановлюють на зовнішню сторону – вікна в заміському будинку або балкон в міському. Вони досить добре протистоять зовнішнім негативним факторам – опадам, птахам і так далі. Маленький мінус – аж надто сильно чутна дріб під час дощу.

Нижче ще одна таблиця – в ній варіанти металевих відливів компанії «Сервіс-ВМ» і ціни на них.

Ширина козиркаЦіна за метр погонний
50 мм14 грн
100 мм20 грн
150 мм26 грн
200 мм33 грн
250 мм39 грн
300 мм46 грн
350 мм52 грн
400 мм59 грн
450 мм65 грн
500 мм72 грн
550 мм78 грн
600 мм85 грн
Кольори для відливів

Як замовити відливи і козирки в Києві

Якщо ви вирішили замовити віконні відливи, а також козирки в компанії «Сервіс-ВМ» або хочете отримати додаткові консультації, зв’яжіться нами одним з доступних способів. Найпростіший – зателефонувати за контактними телефонами, вказаними на сайті. Можна також написати електронного листа або просто заповнити онлайн-заявку. У цьому випадку наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час.

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.