Меню Меню

Види скління балконів, лоджій, веранд

Види скління балконів, лоджій, веранд фото

Дата публікації:

Якщо ви хочете зробити сучасне скління веранди, балкона або лоджії, але не знаєте який варіант краще вибрати, в цій статті ми постараємося допомогти вам і розповісти про те, які бувають види скління.

По-перше, відзначимо безперечні переваги скління:

  • Додаткова звукоізоляція;
  • Ефективне тепло заощадження для вашого будинку або квартири;
  • Збільшення корисної площі;

По-друге, тип скління розділяється на дві основні категорії:

  1. Холодне: служить для звукоізоляції приміщення, застосовує алюмінієві профілі не націлені на збереження тепла (найчастіше використовують в громадських місцях);
  2. Тепле: можна назвати домашнім, оскільки націлене не тільки на звукоізоляцію, але і збереження тепла вашого будинку або квартири, може використовувати як алюмінієві профілі, так і пластикові;

Про холодне скління ми не будемо говорити, оскільки про нього усе зрозуміло і основне вже сказано. А ось види теплого скління розберемо більш детально.

Види теплих засклених балконів, лоджій і веранд

Тепле скління буває трьох основних типів:

  1. Звичайне;
  2. З винесенням;
  3. Французьке;

Як ми вже сказали, будь-яке скління може використовувати як пластикову, так алюмінієву раму.

Звичайне скління

Звичайне скління балкону

Даний вид використовують в квартирах для простого скління, від балконних перегородок (перила) до стелі. Якщо перегородка пропускає повітря (наприклад, як в старих панельних будинках) – окремо роблять теплоізоляцію перегородки. Перегородка може бути ізольована за допомогою спеціального матеріалу або мінеральної вати і оббита пластиковою, дерев’яною або будь-якою іншою вагонкою.

Скління з виносом

Винос балкону фото

Один з найкращих варіантів для застосування в квартирах є винос балкона. Він розширює простір, від підлоги до стелі повністю ізолюється, що робить балкон затишним куточком, який в холодну пору року може додатково використовуватися як зимовий сад.

При цьому варіанті зміцнюється підлога, рівномірно розподіляється навантаження, і термін служби складає кілька десятків років.

Французьке скління балкона

Французький балкон фото

Отже, останнє – це французький балкон, його добре використовувати для квартир вище першого поверху. Оскільки для вас буде відкриватися повноцінний вид на міське життя, а що може бути краще, ніж сидіти ввечері на балконі зі стаканчиком віскі (або чашкою чаю), писати книжку або міркувати і будувати плани на майбутнє в теплій і затишній обстановці.

А якщо у вас є заміський будинок, то французький балкон (або веранда) на першому поверсі буде відкривати весь вид на ваш дворик, а взимку може використовуватися в якості зимового саду!

Французькі балкони в старих будинках встановлюються з додатковим зміцненням полу, з безпечним відступом, щоб відповідати всім стандартам нашого ЖЕКу і особистої безпеки.

В кінці, хочемо подякувати вам і сподіваємося, що дана стаття допомогла вам більше дізнатися про способи скління і вирішила питання вибору! До всього цього відзначимо, що будь-який вид скління в компанії «Сервіс-ВМ» робиться з урахуванням правильного провітрювання, щоб уникнути накопичення вологи і вогкості – що також збільшує термін служби будь-якої конструкції.

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.