Меню Меню

Як підготувати будинок і квартиру до зими

Як підготувати будинок і квартиру до зими фото

Дата публікації:

Світова тенденція йде до того, що ціни на комунальні послуги все більше зростають, жителі Києва та України переймають досвід європейських країн і на щастя замислюються про те, як можна ефективно заощадити гроші, з настанням зимового періоду зберегти максимум енергії і тепла в будинку, при цьому подбавши про навколишнє середовище.

У даній статті ми розкриємо пару тем, які допоможуть зрозуміти, які є методи по підготовці вашої квартири або будинку до зими.

Насамперед поговоримо про радіаторні батареї, щоб витягнути максимум тепла з них, слід придбати пенофол, так звану теплоізоляцію і встановити її. Якщо батареї більше трьох років, і ви жодного разу не робили прочищення – обов’язково проведіть таку процедуру. Зауважте, якщо радіатор стоїть ще з радянських часів, скоріше за все буде потрібна покупка нового. Прийнявши такі заходи, збереження тепла може збільшитися аж в два рази.

Запросіть діагностиків з віконної компанії, вони проведуть огляд пластикової рами, при необхідності буде проведена герметизація вікон ПВХ. Якщо у вас дерев’яні вікна, змініть ущільнювальну гуму, закладіть отвори поролоном і ще можете купити спеціальні декоративні утеплювачі під підвіконня. Утеплювач під підвіконня – це невелика довга подушечка, яка перешкоджає попаданню холодного повітря в приміщення, в принципі, можна і самому зробити. Плюс, під щілину внизу двері, теж можна підкласти її. Це додасть 3-4 градуси тепла.

Якщо батарея знаходиться під вікном і закрита тюлем, на зиму змініть тюль на фіранку, так, щоб вона не покривала область батареї і все тепло надходило всередину кімнати. Таким чином, додасться ще 2-3 градуси тепла.

Для нових будинків, або будинків в процесі будівництва можна зробити радикальний крок і замовити утеплення стін зсередини – це найпотужніше рішення для збереження тепла, але вимагає великих витрат. Для тих, хто живе в старих або бетонних будинках, такий же радикальний, але не настільки дорогий крок – це зовнішнє утеплення стін, лоджій і балконів.

Зробивши всі ці заходи, ви збережете тепло з максимальною ефективністю, заощадите кошти і закриєте питання про підготовку інтер’єру до зими на довгі роки!

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.