Меню Меню

Як заощадити на пластикових вікнах?

Як заощадити на пластикових вікнах? фото

Дата публікації:

Перед тим як ми почнемо розповідь про економію грошей на покупці пластикових вікон, вам слід переконатися, а чи правильно ви розумієте питання економії? Адже якщо ваша мета купити дешевий профіль, дешеву фурнітуру, підвіконня і відлив – то простіше вже залишити старі дерев’яні вікна, оскільки недорога ПВХ конструкція буде також пропускати звуки з вулиці, а можливо і перестане працювати в перші три місяці. В результаті вам доведеться витрачатися на ремонт металопластикових вікон, а може і на повну заміну системи. Сподіваємося, тепер ви розумієте, що економія – це не завжди покупка чогось дешевого, як то кажуть «скупий платить двічі».

Отже, в першу чергу ми розповімо, як зібрати якісну систему, яка заощадить вам гроші на те, що прослужить в десяток разів більше, а далі розберемо моменти, де необов’язково витрачати гроші і які можуть бути наслідки.

Вибір якісного профілю

Найдорожчий, можна сказати елітний і ідеальний варіант це купити вікна Veka, даний завод може надати профіль відразу зі своєю ж фурнітурою або за бажанням покупця можна підібрати «нерідну», не менше якісну. Відмінність цього виробника в наявності найякісніших пластикових профілів, з дуже високими технічними показниками які включають:

 • Кращу звукоізоляцію;
 • Ефективне збереження тепла;
 • Функціональність;
 • Широкий асортимент товару та різні дизайни;
 • Екологічно чистий матеріал;
 • Стійкість до вигоряння на сонячних променях;

Ще можна відзначити два бренди, які по бюджету стоять нижче, але їх властивості зовсім трохи гірше згаданого виробника – це фірми ARtec і Wintech. В принципі, при правильному догляді, системи будуть працювати справно, колір залишиться оригінальний ще довгий час, на досвіді нашого підприємства – п’ять років без єдиного нарікання на поломку.

Чутки про дешеві профілі Rehau і Salamander, мовляв, вони мало коштують і мають високий термін служби – все брехня, перевірена нами на протязі декількох років, тому в «Сервіс-ВМ» ви не знайдете цих постачальників. Так, матеріал сертифікований і не завдає шкоди здоров’ю, є звукоізоляція, але їх слабка конструкція і здатність втрачати колір на прямих сонячних променях вже в перший рік роботи, позбавляє будь-якого бажання виготовляти такі вироби.

Висновок: не варто економити на ПВХ профілі – це може вже в короткий термін обернуться великими витратами.

Вибір якісної фурнітури

Друга невід’ємна частина всієї віконної системи – це фурнітура, від неї залежить працездатність і функціональність. Тут можна сказати, все просто, відмінною фурнітури на ринку вистачає з головою, і перераховувати не варто все. Що потрібно знати, так то, що є три основних фірми в різних цінових діапазонах:

 1. Дешева: Vorne;
 2. Середня: Maco;
 3. Дорога: GU;

Кожен продукт в самому ідеальному співвідношенні відповідає ціні і якості. Якщо підприємство не має жодної з них, радимо не звертатися до них, оскільки це випадково забіглі на ринок вікон дилетанти. Тут питання економії спірне, велика частина наших клієнтів ставить фурнітуру від «Мако», і ми її радимо!

Відрізняється неякісна фурнітура м’яким матеріалом (м’який метал), пластмасові накладки вже пожовклі, як тільки приїхали зі складу, ручки без залізного стержня всередині, рухомі механізми сухі і не змащені заводським маслом. У якісних заводів мастило дуже довго не висихає, наприклад, часто виходить, що фурнітуру «Мако» непотрібно змащувати навіть після другого року діагностики.

Висновок: фурнітуру слід брати в середньому ціновому діапазоні, якщо хочеться заощадити, уважно ознайомтеся з характеристиками більш дешевого товару.

Підвіконня, відливи і де ще можна заощадити?

Ми радимо брати німецькі підвіконня Danke, вони мають стільникову структуру і рівномірно розподіляють тиск, плюс не вигоряють на сонці тривалий час. Якщо потрібно щось подешевше, є безліч варіантів національного виробництва, але це знову ж таки, нестійкість до сонячних променів і більш слабка начинка.

Відливи ми радимо брати або оцинковані, або з ПВХ. Звичайні металеві можуть дати іржу в місцях, де будуть кріпитися.

Додатково можна зменшити вартість:

 • Вибравши двокамерний склопакет, особливо якщо у вас дорогий профіль – трьох камерний буде взагалі не потрібен;
 • Не замовляючи установку пластикової конструкції – але в такому випадку, знімаються гарантійні зобов’язання та сервісне обслуговування;
 • Якщо кімната невелика, купити дешевший профіль – тепло-ефективність залишиться та ж;
 • Замовити глухі стулки;

Сподіваємося, що даний запис допоміг усвідомити суть економії не пластикових вікнах, а якщо вам потрібна детальна консультація, просто зв’яжіться з нами за контактами вгорі сторінки, спасибі!

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.