Меню Меню

Замовити євро вікна в Києві від виробника

Пропонуємо вам замовити якісні та довговічні вікна в Києві за чесною ціною, для цього вам потрібно зв'язатися з представниками нашого виробництва по телефону або електронною поштою.

Ми із задоволенням надамо вам пораду з будь-якого питання, надамо повний діапазон суміжних послуг і оформимо замовлення.

Особливості євровікон

Перевага вибору євровікон полягає в тому, що вони обов'язково відповідають таким вимогам як:

  • Максимальне заощадження тепла
  • Високий рівень звукоізоляції
  • Поглинання звукових вібрацій
  • Захист від запотівання склопакета
  • Стійкість гуми до залипання взимку
  • Екологічно чистий матеріал
  • Термін експлуатації від 20 років
  • Можливість ламінування профілю

Купити євровікна в Києві від виробника!

Євровікна – це металопластикові вікна, які повністю відповідають найвищим стандартам Європейського Союзу та володіють передовими сертифікатами якості. Вони відрізняються тим, що мають як мінімум 5-ти камерний профіль ПВХ з рівнем енергозбереження не нижче класу «A», тобто, розраховані на українську кліматичну зону.

Склопакети в євровікнах мають три камери зі звичайним склом, або дві камери з так званим «i-склом» (енергозберігаючим). Також дані віконні системи комплектуються рідної фурнітурою від марки ПВХ профілю, або високоякісної з якої можна виділити наступні бренди: MACO, GU (GRETSCH-UNITAS).

Якщо ви шукайте, де купити євровікна які повністю відповідають даним пунктам в місті Київ, зверніться за допомогою до компанії «Сервіс-ВМ». У нас можна купити євровікна з доставкою, установкою та гарантією в Києві, в наявності є великий вибір брендів ПВХ профілю з можливістю односторонньої і двосторонньої ламінації.

Євровікна: ціна в компанії «Сервіс-ВМ»

Ціни на євровікна завжди дорожче класичних пластикових систем на увазі своїх високих якісних характеристик, тому вибираючи таку продукцію, споживачеві навряд чи випаде можливість заощадити на якихось моментах. При цьому виконувати монтаж виробів повинні виключно майстри, що володіють не тільки багаторічною практикою, але і високотехнологічним обладнанням здатним виключити всі похибки ручного регулювання до мінімуму.

В компанії «Сервіс-ВМ» розрахунок ціни завжди ведеться індивідуально з урахуванням всіх вимог клієнта. У наведеній нижче таблиці ви можете ознайомитися зі зразковими розцінками на класичні моделі віконних конструкцій, а для точного розрахунку вартості викличте замірщика, або зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Двостулкове вікно
1100×1300

Профіль: 5 камер
від 2 200 грн

Двостулкове вікно

Трьохстулкове вікно
1700×1300

Профіль: 5 камер
від 3 000 грн

Трьохстулкове вікно

Одностулкове вікно + балконні двері
800×1300 + 650×2000

Профіль: 5 камер
від 3 200 грн

Одностулкове вікно і балконні двері
Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.