Меню Меню

Де замовити виготовлення зимового саду?

Виробнича компанія «Сервіс-ВМ» пропонує комплексні послуги з проектування і виготовлення зимових садів в Києві та Київській області.

Наша компанія має багаторічний досвід роботи, кваліфікованих фахівців, пропонує вигідні ціни та весь діапазон суміжних робіт.

Щоб отримати безкоштовну консультацію, виконати прорахунок вартості або оформити замовлення - зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, будемо раді допомогти!

Переваги зимових садів

Замовивши облаштування зимового саду в нашій виробничій компанії, ви отримуєте наступні переваги:

 • Збільшення житлової чи нежитлової площі
 • Наповнення кімнати природним світлом
 • Вирощування рослин в будь-який час року
 • Проведення додаткової теплоізоляції
 • Установку вбудованих елементів провітрювання
 • Можливість фарбування профілю в будь-який колір
 • Широку різноманітність технічних рішень
 • Високу стійкість до факторів зовнішнього середовища

Проектування, виготовлення й засклення зимових садів

Зимовий сад – це архітектурна композиція з утепленням і природним освітленням, створена з метою скління відкритих майданчиків та розміщення на них рослин: кімнатних, екзотичних, незимостійких. По суті, зимовий сад являє собою конструкцію, натягнуту на сталевий, алюмінієвий або дерев’яний каркас. Його не слід плутати з теплицею, яка буде облаштовуватися поза домом. Природне освітлення тут забезпечують світлопрозорі елементи, а правильний клімат – система вентиляції.

Вперше про зимовий сад, як про архітектурну прибудові до будинку почули в XIX столітті. Тоді багаті європейські сім’ї облаштовували в своїх резиденціях перехідні зони між кімнатами з видом на сад або парк, де вирощували екзотичні фрукти. Таке поєднання елементів природи і штучного ландшафту швидко завоювало популярність і стало використовуватися повсюдно. Сьогодні зимовий сад можна побачити в житлових і нежитлових будівлях, промислових спорудах, приватних котеджах, розважальних будинках, бізнес-центрах. Він надає приміщенню особливу виразність і може виступати в ролі:

 • Продовження вітальні;
 • Накриття для басейну;
 • Кімнати відпочинку;
 • Робочого кабінету;
 • Оранжереї для рослин.

Зимовий сад являє собою технічно складну споруду. Ряд правил висувається не тільки до місця розташування об’єкта, а й до системи опалення, вентиляції, водопостачання. Щоб конструкція виконувала всі функції, довірте її установку кваліфікованим фахівцям. Компанія «Сервіс-ВМ» виконує наступний комплекс послуг: проектування, виготовлення, будівництво і скління зимового саду.

Зимовий сад від компанії «Сервіс-ВМ»

В компанії «Сервіс-ВМ» ви можете замовити зимовий сад будь-якої конструкції. При відсутності суворих вимог виготовлення каркаса проводитися на основі готової моделі. Якщо ви маєте власне бачення архітектурного оздоблення, ми пропонуємо розробити проект в індивідуальному порядку під наглядом дизайнера. Залежно від функціонального призначення, а також від побажань замовника компанія реалізує наступні форми зимових садів:

 1. Прямокутні зимові сади.
 2. Односхилі зимові сади.
 3. Двосхилі зимові сади.
 4. Кутові зимові сади.
 5. Окремі альтанки.

З технічної точки зору виготовлення зимових садів передбачає монтаж каркаса і склопакетів. Як каркас компанією «Сервіс-ВМ» використовуються несучі профілі з алюмінію або металопластику. Для виробництва склопакетів підходять різні типи стекол: енергозберігаючі, скло-відбивні, багатофункціональні, прозорі. Ми пропонуємо широкий асортимент витратних матеріалів. Завдяки співпраці зі світовими виробниками компанія поставляє продукцію високої якості і за прийнятними цінами.

Зимовий сад з алюмінію

ЦІНА:
від 3400 грн/м.кв.

Зимовий сад з алюмінію

Скління зимових садів за допомогою алюмінієвого профілю сьогодні використовують в різних конструкціях: вітринах, атріумах, куполах, оранжереях. Думка про те, що даний матеріал крихкий, помилкова. Завдяки високому рівню щільності алюмінієвий каркас здатний витримати великі навантаження, аж до коливань температури в межах 100 градусів.

Незважаючи на це, матеріал відрізняється малою вагою і легко піддається зовнішній обробці, що, в свою чергу, дозволяє фахівцям з «Сервіс-ВМ» отримати конструкцію будь-якої форми. Використання сплаву магнію і кремнію в рази підвищує рівень міцності готового виробу, а відмінні експлуатаційні показники дають можливість не тільки мінімізувати кількість витратного матеріалу, а й реалізувати самий нестандартний проект.

Зимовий сад з металопластику

ЦІНА:
вiд 3800 грн/м.кв.

Зимовий сад з металопластику

Виробництво зимових садів з металопластику здійснюється з використанням двох матеріалів: ПВХ і нержавіючої сталі. Їх перевага полягає у вдалому поєднанні високих технічних і дизайнерських характеристик. Металопластиковий каркас герметичний і стійкий до агресивного впливу зовнішніх факторів. Нержавіючий сплав забезпечує антикорозійний захист.

Матеріал швидко монтується, створює оптимальний мікроклімат, а також не створює ефекту «запотівання», що вкрай важливо в умовах нашого клімату. Крім цього, металопластик відрізняється ефектним зовнішнім виглядом. За бажанням клієнт може вибрати каркас в кольоровому або фактурном виконанні.

Ціни на зимові сади в компанії «Сервіс-ВМ»

Компанія «Сревіс-ВМ» не пропонує дешеву вартість зимових садів на київському ринку. Наша мета – задовольнити запити клієнтів, запропонувавши їм гідний товар без браку, дефектів і поломок. Справедливо зазначити, що ми не робимо високих націнок і не збиваємо вартість робіт до мінімуму, економлячи при цьому на будівельних і витратних матеріалах.

Ціни на зимові сади від компанії «Сервіс-ВМ» відповідають рівню їх якості. Якщо ви бажаєте прорахувати остаточну вартість конструкції, а також отримати консультацію по цікавлячим вас питанням, зв’яжіться з менеджером в телефонному режимі, напишіть на нашу пошту або залиште заявку на сайті. Для складання більш детальної картини майбутніх робіт і, відповідно, фінансових витрат, на об’єкт виїжджає замірщик.

Хочете перетворити свій будинок в тихий квітучий оазис? Разом з компанією «Сервіс-ВМ» це стало реально! Купити зимовий сад у нас – значить створити приміщення з належними умовами для вирощування рослин в будь-який час року.

Виклик замірника

Зворотній зв'язок

У цю форму ви можете задати будь-яке питання, викликати замірника, запитати зворотний дзвінок або прорахунок вартості. Просто заповніть поля представлені нижче.